Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarok csókolni egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarok csókolni egy fiút ( a barátomat ), de ő nem tudja hogy én meg akarom csókolni. Hogyan tudassam ezt vele, hogyan kérdezzem meg hogy megakar-e csókolni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

ne kérdezd meg, cselekedj..

hosszan nézz a szemébe, nézz a szájára, nyaldmeg a szád, éés közeledj az arcához.. aztán ő is veszi a lapot :D

2010. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csókold meg.bár szerintem az ő dolga lenne kezdeményezni.elvégre is ő a fiú.
2010. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
2.: Kiharcoltátok az egyenjogúságot, ti is kezdeményezhettek:)
2010. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jó persze,kezdeményezhetünk de én szerintem az első csók akkor is a férfi dolga.
2010. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elvileg a pasi dolga, de ezen ne parázz! nyugodtan csókold meg és kész. amire figyelj, hogy egy olyan helyen tedd ezt, ahol lehetőleg kettesben vagytok, és lehetőleg ne valami hagyományos hely legyen, hanem valami különleges amihez ilyen formán kellemes emlék fűződhet, hogy "az első csók helyszíne..."
2010. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. máj. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!