Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme osztálytárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme osztálytárssal járni, vagy később még nagyon visszaüthet a dolog? 15F

Figyelt kérdés
Írhattok tapasztalatokat is ha vannak!
2011. aug. 20. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
van, butaság ilyenen gondolkozni
2011. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Még nagyon visszaüthet a dolog.... Tapasztalatból mondom sajnos.

18/F

2011. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ucsiha Madara ***** válasza:
100%
Ne gondolkodj a jövőn, csak élvezd az életed. Járni akarsz vele? Járjál. Szard le hogy osztálytársad. És kész.
2011. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De én nem bírnám elviselni, ha szakítanánk, és után a még évekig reggelenként össze lennénk zárva.

Már azt se bírom, ha egy volt barátnőm szembe jön az utcán, nem hogy minden nap osztálytársként...

Csak sajnos ő tetszik most a legjobban.

2011. aug. 20. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ha tetszik hajts rá.

ha az osztálytársad és látod valaki mással smárolni vagy akár csak az utcán kézenfogva járni akkor rohadtul fog fájni és csak sajnálni fogod magadat,hogy nem te vagy ott.

E miatt egy csomó ideig nem bírsz lányokat elhívni sehova

tapasztalatból mondom

2011. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak sex és más semmi
2011. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát én nemtudok tapasztalatot írni,de vhogy mindig úgy voltam vele,h oszt társsal soha! nemtudom miért,talán amit teis írtál.elég nehéz lehet szakítás után még évekig látni.17/L
2011. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia'

Nekem volt osztálytársam akivel jártam(lány vagyok). Ő mondta miután szakítottunk hogy ő nem fogja elviselni hogy minden nap lát meg hasonlók, pont mint te. Erre én mondtam neki hogy előtte is volt élet, attól még hogy szakítottam vele nem állt meg és én egyáltalán nem haragszom rá. Nem hagytam magam, az bár tény hogy újra fel kellett építenem a barátságunkat amit ő nem nagyon akart, de végül addig küzdöttem amíg vissza nem értünk oda ahonnan elindultunk. Barátok lettünk. :) Jóba vagyunk együtt nevetünk annak ellenére hogy szakítottunk már egyszer és már nem vagyunk osztály társak. Szóval nem lehetetlen és nem értem a fiúkat ebből a szempontból (bár lehet a lányok is ilyenek, csak azért mert én nem vagyok ilyen) hogy nem képesek elviselni a lányt, kérdeztem a volt barátomat akiről az imént meséltem hogy de hát miért hogy van ez? Azt mondta hogy ösztönösen nem bírja látni. xD Haggyuk már...mit kell ezen hisztizni én az eddigi összes pasimmal jóba vagyok és megbocsátottam a hibáit. A félre lépésig sose jutottunk el mert nem hagytam addig fajulni a dolgot. :) Szóval sztem nem lehetetlen ha te is akarod hogy utána is jóba legyetek.

2011. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Volt nekem is ilyesmi (lány). Azt mondogattam, hogy ááh, osztálytárssal soha, meg minden, és ezzel eljutottam egy olyan szintre, hogy aztán az első szerelmem természetesen az osztályomból került ki. Egy ideig jó volt, de azt hiszem túl sokat találkoztunk, és egymásra untunk, szóval szakítottunk. 1-2 hónapig nagyon-nagyon rossz volt látni, de utána megelégeltem a dolgot, és elkezdtük megpróbálni felépíteni a barátságunk. Nehéz menet volt, de azóta is nagyon-nagyon jó barátok vagyunk. :) Én ezzel azt akarom mondani, hogyha tényleg szereted a lány, és szerinted tényleg megéri megkockáztatni azt, hogy szakítotok, és utána rossz lesz, akkor vágj bele. De ha nem vagy biztos, akkor engedd az érzést elhalványulni.
2014. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!