Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem merem bemutatni a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemmondomel kérdése:

Nem merem bemutatni a barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos.Nem rég volt 1 éve hogy együtt vagyunk a barátommal.Amiről a szüleim nem tudnak...vagyis sejtik..anyukám könnyen befolyásolható sajnos..és hirtelen haragú. Mivel a barátom nem épp egy angyal..a legtöbb hülyeségbe benne van..ezért anyukám hallott már pár dolgot róla..de persze csak a rosszak maradtak meg neki..nagy ritkán feljön ez a téma és teljesen kiakad..A barátomnak persze nagyon rosszul esik hogy nem merem felvállalni..és engem is idegesít már.De borzasztóan félek attól hogy ha megtudják a szüleim teljesen eltiltanak tőle.. ami pokol lenne számomra.Teljesen tehetetlennek érzem magam..ti mit csinálnátok a helyemben? tudom hogy picit érthetetlen meg gyerekes ez az egész ..hisz ha szeretem semminek nem kéne közénk állnia..de ez nem olyan egyszerű kérlek segítsetek

2014. dec. 14. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne mutasd be
2014. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kössz-.-
2014. dec. 14. 16:50
 3/14 To7ka ***** válasza:
14%

Bár nem írtad... a korodat... de úgy vélem ebből... hogy elég fiatal lehetsz... Gondoltál már rá.... hogy a szüleid nem ok nélkül .... ˇˇ ^^^ °° $$ ... féltenek... és lehet tudnak segíteni ... helyes döntés hozni ...? És ha például ... egy drogos a srác .... akiről köztudott ... hogy más egyéb problémái is .... vannak, hisz ismerik ... még látatlanul is ... a szüleid, akkor talán... nem ártana, ha valaki ... tudna róla, ... hogy kivel is jársz egy éve... Lehet a barátod ... megembereli magát...

Nagyon megterhelő volt így leírni, kérek sütit!

2014. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
de most akkor miért akarod bemutatni? fiúk jönnek-mennek.. nem a szülőkre tartozik.. akkor mutasd be ha már megkérte a kezed és igent mondtál
2014. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tilthatnak el. Mondd el nekik, hogy nagyon fontos neked és ha így is eltiltanak, ne beszélj velük és ne egyél többet.
2014. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, viszont engem a barátom nem mer bemutatni, ami nekem nem esik túl jól:D
2014. dec. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok. Hol szoktatok találkozni?
2014. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem balhés azért..és persze hogy megakarnak védeni..de azok alapján ítélkeznek amit mástól hallanak..amit én mondok azt meg sem hallgatják.
2014. dec. 14. 16:55
 9/14 A kérdező kommentje:
Az ő szülei tudják és én szoktam hozzájuk elmenni:)
2014. dec. 14. 16:56
 10/14 To7ka ***** válasza:
48%
Akkor mutasd be..a szüleidnek!...Mesélj róla..nyugodtan vállald fel. nem igazán...lehet belőle baj...a barátod örülne neki..a szüleid meg nem hiszem el...hogy ne lennének... kíváncsiak a boldogságodra...max jobban odafigyelnek...rád. De pl előbb..ne mutasd be..,csak mesélj..róla..hogy neked ő van..és nagyon szereted, és..szeretnéd..ha megértenék.. Utána ha lenyugodtak..lehet egy találkozás is... Apádtól vedd el...a fegyvereket...:)
2014. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!