Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem merem bemutatni a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemmondomel kérdése:

Nem merem bemutatni a barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos.Nem rég volt 1 éve hogy együtt vagyunk a barátommal.Amiről a szüleim nem tudnak...vagyis sejtik..anyukám könnyen befolyásolható sajnos..és hirtelen haragú. Mivel a barátom nem épp egy angyal..a legtöbb hülyeségbe benne van..ezért anyukám hallott már pár dolgot róla..de persze csak a rosszak maradtak meg neki..nagy ritkán feljön ez a téma és teljesen kiakad..A barátomnak persze nagyon rosszul esik hogy nem merem felvállalni..és engem is idegesít már.De borzasztóan félek attól hogy ha megtudják a szüleim teljesen eltiltanak tőle.. ami pokol lenne számomra.Teljesen tehetetlennek érzem magam..ti mit csinálnátok a helyemben? tudom hogy picit érthetetlen meg gyerekes ez az egész ..hisz ha szeretem semminek nem kéne közénk állnia..de ez nem olyan egyszerű kérlek segítsetek

2014. dec. 14. 16:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
najó ez tetszett:D apummal szerintem nem is lenne gond.. viszont anyu...hát.na..érdekes..de akkor először megpróbálom rászánni magam és leülök vele beszélgetni erről.. max kitör majd egy újabb világháború...de valahogy túl kell élnem:')
2014. dec. 14. 17:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Velem egyszer történt olyan, hogy nem mertem bevallani a szüleimnek, hogy randizom valakivel (az első barátom volt). Aztán egyszer véletlenül rájöttek, mikor megnézték, hogy ki küldött nekem sms-t... Hidd el, jobban jársz, ha magadtól mondod el. Senkinek nem kívánom azt a balhét, amit át kellett élnem :/
2014. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudjuk, hány éves vagy...
2014. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Girgoy ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ha odamentek a szüleidhez, hogy itt van az új barátom, akivel szemtől szembe találkoznak, akkor bunkózni fognak vele vagy veled. Ebből is látják, hogy komolyan gondoljátok a dolgot. Sokkal rosszabb, ha direkt titkolóztok és azután ők jönnek rá.


De amikor elmegy a barátod, és otthon maradsz szüleiddel, akkor valszeg leülnek Veled is beszélni a barátodról. Te, ha szülő lennél, nem tennéd meg ezt? Dehogynem, hiszen Téged is érdekelne, hgy a gyereked kivel köti össze (ilyen vagy olyan szinten, de mindenképpen) az életét. Ezen től kell esni, de még ez is jobb, mintha nem estek túl rajta. Amit mondanak Neked ilyen beszélgetésen, az nem feltélenül arról szól, hoyg valamifajta féltékenységből fikázni akarják azt, aki Neked fontos, hanem arról, hogy esetleg tapasztalatukból adódóan kiszúrtak olyan tulajdonságokat, amik neked se lehetnek jók, ha összekötöd a fiúval az életed. Megint gondold át: szülőként bizony Te is ezt tennéd. Ilyenkor szerintem a legjobb, ha megígéred, hoyg oké, erre figyelni fogsz, de egyébként említessz még sok pozitívumot emellett a fiúban, ami tetszik Neked benne.


De egyáltalán nem biztos, hogy olyan vészes lesz ez a beszélgetés is, mint amilyennek elképzeled. És a felnövés része, hogy az ember felvállal olyan dolgokat, amik fontosak neki. Enélkül örök gyerek maradsz.

2014. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!