Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A 20 éves barátnőmnek szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 éves barátnőmnek szeretnék karácsonyi ajándékot venni max 15 ezerért. Van valami ötletetek? Azt mondta valami hasznosat szeretne, de a fakanál és a habverő nem tetszett neki.

Figyelt kérdés
egyetemista, elég sokat kell tanulnia, bírja az ékszereket, meg a csini ruhákat, de az most nem kell neki.

2014. dec. 15. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Egyszerűen add neki a 15 ruppót, majd elveri.
2014. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
94%
Parfüm,óra,meg két tükörponty.
2014. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Galaxis. ***** válasza:
Kérdezd meg tőle milyen hasznos dologra gondolt. Mert ékszer ruha nem kell neki hasznos dolog amit tud használni egyetemen az pedig 15e. nem jön ki
2014. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

csomó órája és parfümje van, mondta h sportolna szívesen.

valami alakformáló cuccra gondoltam: taposógép v hasonló ami nem gagyi és akkor költenék rá többet is.

vagy libribe valami ajándékkártya? mert elég sok könyv is kell neki.

2014. dec. 15. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Ajándékkártya perfect.


Adhatsz neki akkor egy 15k-s összértékű kártyát, és akkor azon könyveket vásárolhatja meg azzal, ami neki kell.

2014. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem bármilyen ékszerrel tuti sikert aratsz, ezen kívül én például találtam egy olyan kistükröt, amin van egy nagyon szép minta, illetve egy hógömböt, mert tudom, hogy bírja. Vagy, akár egy szép sállal is meglepheted. Ha van valamilyen törzshelyetek, akkor onnan is valami: például a Café Freiből a kedvenc kávéját, bögréjét. Ilyesmikre gondolok, remélem ötletet adtam azért :P Esetleg egy medált, rágravíroztatva a keresztnevetek első betűit. Hajrá! :D
2014. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manó11 válasza:
vegyél neki valami egyedit. például a nevetek kezdőbetűivel gravírotott tárgyat,vagy neves nyakláncot
2014. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!