Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van nála esélyem, tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem, tetszek neki, ebből lehet kapcsolat? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem, két éve majdnem összejöttünk, egy éve megmondta hogy nem lehet köztünk semmi, de mostanában ha pl részeg akkor ölelget meg megfogja a kezem meg ilyenek de hétköznap pl suliban meg nem

2014. dec. 15. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen pitsákat érdemes elkerülni. Szégyell téged, de azért kihasználni még kitud.
2014. dec. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Tipikus szánalmas r1banc, a saját érdekemben kerülném, és megpróbálnám minél hamarabb elfelejteni. Mi az hogy megmondja hogy nem lehet köztetek semmi, aztán így játszadozik?
2014. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert ti pasik sose játszottok, senki érzelmeivel mi?
2014. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Hát bébi,én nem reménykednék abba hogy lesz ebből valami....:/ ha máskor odamegy hozzád beállva,küldd el a francba,az ilyen még azt sem érdemli meg hogy gondolj rá! :/
2014. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3

Én pl sohasem.

21/F

2014. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam senkiével se, kedves síró-bőgő 3-as.
2014. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Csabi 2 válasza:
Kerüld el jó messziről!!
2014. dec. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy szerelmes vagyok belé és úgy hogy naponta találkozok vele úgy elég nehéz elfelejteni, de már próbáltam és nem sikerült elfelejtenem és inkább össze akarok jönni vele, csak nem tudom hogy ő is akarja e
2014. dec. 16. 17:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne azon agyalj, hogy akarja-e, hanem legyél olyan, hogy akarja!
2014. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 smbence válasza:
Állj a dolgok magaslatára, úgy értem menj oda hozzá és adj neki két választási lehetőséget. Mond meg neki hogy szereted és ha játszadozik veled (amikor részeg) te abban reménykedsz, hogy van még esélyed, s igy semmi esélyed nincs rá hogy elfelejtsd őt. Vagy jöjjetek össze:)
2014. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!