Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, tényleg nem szeret összebújni?

Figyelt kérdés
A barátom nem igazán szeret ölelkezni, csókolózni. Van,hogy puszit vagy csókot adnék neki,de csak odatartja az arcát és ennyi. Vagy kérek tőle egy csókot,erre ad egy szájra puszit. Főleg az után ilyen általában miután megtörtént köztünk az 'összebújás' .

2014. dec. 15. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem azonosak az igényeitek. Vagy kompromisszumot köttök e téren, vagy felejtős a dolog.
2014. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek is, el kell fogadni,s nem rákényszeríteni a nyelves csókot. Én sem vagyok oda érte lányként.
2014. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerint nem.
2014. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöméknél is emiatt megy állandóan a civakodás, a lány állandóan bújna, de a párjának nincs igénye arra, hogy egész nap egymás nyakában lógjanak.
2014. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal voltam így, akibe nem voltam szerelmes. És azt hittem, hogy én ilyen vagyok, nincs rá igényem. Mikor az lettem, akkor már igényeltem a bújást, ölelkezést is.
2014. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerelmes ember igenyli. Ha mar csak az marad hogy te bujsz te oleled te csokolod az mar baj. Olyan nincs hogy a masik fel ne. Ha nem igenyli sajnos nincsenek mely erzesei feled. Talan olyat kellene keresned aki viszonozza as erzeseidet. Es akinek nem kell szolni ezert aki mellett nem szenvedsz!
2014. dec. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!