Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Hogyan ne szenvedjek majd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan ne szenvedjek majd?

Figyelt kérdés
Van egy fiú nyolcadikosak vagyunk általánosban, imádom, midennél jobban szeretem reggel arra gnodolok, hogy érte, mert láthatom megéri felkelni, de reménytelenül szeretem félek, hogy nem fogom birni középsuliba, mert nem lesz ott. Tudja, hogy szeretem, és ő nem szeret viszont, és még fájdalmat is okoz néha.

2014. dec. 16. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd középsuliba találsz más srácot, már kb. az első héten. Tudom, most azt mondod hogy nem fogsz. Pedig de.
2014. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szépen tedd túl magad rajta,és ne foglalkozz / gondolj a fiúra...Felejtsd el :) Még ha nehéz is..
2014. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már vagy öt éve szeretem. Alsóba "jártunk", de az nem nevezhető annak.
2014. dec. 16. 18:58
 4/4 anonim válasza:
Felejtsed el és próbálj valami más elfoglaltságot találni :) pl velem is ez van és én olvasással próbálom a figyelmemet elterelni ami sikerült,bár nekem már kiégtek az érzéseim a szerelem iránt mert nem keveset aláztak meg szóval a fájdalmam egy eset után max 2nap és utána egy nyugodt, élettelen de boldog ember lett belőlem szóval ne hagyd magad hogy olyan legyél mint én! Alkoss és figyelj!! :))
2014. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!