Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más csinos lánynak sem egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más csinos lánynak sem egyszerű az ismerkedés? Nálam mi lehet a baj? (részletek lenn) L19

Figyelt kérdés

Nos, kezdem az elején. Humán gimnáziumba jártam, jóval több volt a lány,mint a fiú. 15 évesen mégis összejöttem az egyik osztálytársammal. :) Majdnem 2 évig jártunk... Utána az előbb említett ok miatt már nem volt más a gimiből, akivel összejöhettem volna. Egyedül maradtam. Az ismerőseim szerint kedves,szép,csinos lány vagyok. Ismerkedtem neten és bulikban, de a fiúk akikkel találkozom nem akarnak hosszú távű kapcsolatot :( Most egyetemista vagyok, szintén humán és sokkal több a lány mint a fiú. Vannak fiúk akiknek tetszem,de ők nekem nem.

Min kéne változtatnom? Hogy kéne ismerkednem? + a fenti kérdéseimre is keresem a választ. Köszi annak aki ír! :)



2014. dec. 17. 16:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és a szakításom óta (17 éves kor) nem vagyok úgymond teljesen egyedül, nagyon rövid ideig már jártam 2 fiúval, de csak csók volt.
2014. dec. 17. 16:59
 2/12 anonim ***** válasza:
Na igen, egy csinos lány ha esze is van, nincs könnyű helyzetben, mert boldog-boldogtalan neki teszi a szépet, őt akarja elcsábítani, és ez nagyrészt a külsőnek szól, mert meg se akarják ismerni úgy rendesen. Csak azt tudod tenni, hogy társaságban mozogsz, újabb barátokat ismersz meg, új helyzetekbe kerülsz, ahol újabb emberekkel találkozol, aztán majd úgyis alakul valami, az érzelmeket nem lehet ésszel befolyásolni.
2014. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon az igényeid!

Egyetemen kötelező 1-2 partnert találni, másnem szexpartnert!

Nem akarnak hosszútávút...próbáld meg a rövidet aztán csavard el a fejét!

2014. dec. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Próbálok új emberekkel ismerkedni.

Privátba jönnek az üzenetek és nem is mind ismerkedős, aki ezt olvassa azt arra kérem,hogy ide írjon!

Mert akkor a hozzászólók is olvashatják és talán más kommentjéhez is hozzá tudnak tenni valamit ami segít.

A 2.-at nem próbálom meg. Másrészt, ha tényleg komolyat akarnék akkor a fiú nem menne bele komolyba olyan lánnyal aki belement vele az elején csak szexbe.

2014. dec. 17. 17:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert nagyon válogatós vagy, és senki sem elég jó neked. Hosszú távú kapcsolatot pedig valószínűleg azért nem akarnak, mert alkalmatlan vagy rá.
2014. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3. ezzel nem értek egyet. Miért ne lenne jó senki? A volt barátom is csak egy sima osztálytársam volt, én nem vágyom kivételes fiúra. Elég ha számomra az. :)

Nem hiszem, hogy alkalmatlan vagyok rá, ha ennyi idősen volt már egy 2 évig tartó kapcsolatom. Meg úgy vettem észre,hogy nem csak tőlem nem akarnak hosszú kapcsolatot. A többi csinos egyetemista lánnyal is csak lefeküdni akarnak.

2014. dec. 17. 17:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz és merre laksz? Ezzel szerintem megelőzhetsz sok ismerkedős privátot.
2014. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyetemet nem írok le, Pesti vagyok.

Bár azzal, hogy humán, már nem is nagy a választék. :D 3 ilyet tudok...

2014. dec. 17. 17:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azóta nőttek meg az igényeid, esetleg az exed tipikus álompasi volt. Az se biztos, hogy a többi egyetemista lány alkalmas komoly kapcsolatra, tekintve, hogy a mai lányok minimum 90%-a nem az.
2014. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem nőttek az igényeim.
2014. dec. 17. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!