Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Már több mint két honapja ismerek egy lányt és szeretném ha több is alakulna de egyszer még mondta azt, hogy egyenlőre nem akar többet mint barátságot. Szerintetek érdemes megkérdezni megint vagy inkább megbeszélni? Hogy lenne a legjobb cselekedni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: csaj, szerelem, lány, fiú, csalódás

2014. dec. 17. 20:48  Privát üzenet  

A válaszok
Hanyagold! Ez a duma egy lánytól azt jelenti, hogy nem tart elég jóképűnek, ezért sose lesz esélyed nála.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. dec. 17. 20:59 Privát üzenet
Én is lány vagyok. Szerintem próbálkozz, ha zt látod érdeklődik iràntad,de ha nem akkor ne erőltesd mert kor elveszìtheted barátságát szóval az EGYENLŐRE szó áltlában arra utl,hpgy még nem áll készen egy szerelmi zónáb lépni,vagy vsak egyszerűen nem jössz be neki.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2014. dec. 17. 22:58 Privát üzenet
Az "egyelőre" (n nélkül) szónak itt nincs jelentősége. Ha elég jóképű pasival találkozna, bármikor azonnal összejönne vele. Az ilyen dumák mindig azt jelentik, hogy csúnyának tart a lány.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2014. dec. 18. 07:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes foglalkozni a bátyám legjobb barátjával, aki ráadásul iszok és cigizik?
Érdemes összejönni a legjobb baráttal?
Nem tetszik a lány, csak a legjobb barátnője. Már meg is csókoltam a barátnőt, de nem akar semmit. Csak a barátnője miatt? Érdemes még győzködni? Volt már valaki ilyen szerelmi hármasban?
Érdemes bosszút állni a volt legjobb barátnőmön?
Na erre varrjál gombot. Lehet/érdemes egyáltalán valakibe is megbízni? Mikor kb másfél év után derül ki hogy a barátom megcsalt az egyik legjobb barátnőmmel. Ti hogy "állnátok"...
Tetszik egy pasi. Ha mindketten túl félénkek vagyunk, érdemes lenne ezt elmondanom a legjobb haverjának?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!