Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszik a lány, csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a lány, csak a legjobb barátnője. Már meg is csókoltam a barátnőt, de nem akar semmit. Csak a barátnője miatt? Érdemes még győzködni? Volt már valaki ilyen szerelmi hármasban?

Figyelt kérdés

Egyetemen mindhárman csoporttársak vagyunk, elsősök. Az egyik lány belém zúgott, de nekem egyáltalán nem tetszik, eddig valamiféle haverság volt köztünk, sokat beszéltünk idén, de nem akarok többet, egyszerűen nem jön be külsőre.


A barátnője elég csinos. Múltkor hárman voltunk az ő albérletében. Játszottunk (pl Beugrót, Activityt), iszogattunk és nagyon király este volt. A csúnya lány, aki nem tetszik lement cigiért a boltba és akkor megcsókoltam azt, amelyik tetszik. Nem ellenkezett, akkor hagytuk abba, amikor visszajött a másik. Mintha semmi nem történt volna. Két nap múlva beszéltünk és azt mondta nem akar többet.


De biztos vagyok benne, hogy csak a barátnője miatt mondja: Elég jóban vannak és gondolom tudja, hogy a barátnője belém van zúgva. Meg gondolom ilyen hülyeség miatt nem akar többet, hogy ne bántsa meg a barátnőjét.

Érdemes még győzködni és próbálkozni nála, hogy gondolja meg magát erről, vagy sem?


2014. jan. 15. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

en azt javaslom, mondd el a csajnak aki nem tetszik hogy hagyja abba, ne probalkozzon, nincs eselye. kimeletesen. ha neki nem akarod, mondd meg a baratnojenek hogy adja tudjara.

a baratnojet pedig hanyagold egy idore, legalabb amig letesz rolad a masik lany. ha jon a hidegzuhany hogy nincs eselye hamarabb tulteszi magat rajtad :) es talan meg is erti hogy a baratnojene bejon neked. bar nem csodalkoznek ha megromlana a kapcsolatuk, de ha egyetemistak vagytok, ennel okosabbnak gondolom a lanyokat:)

bocsi ha kicsit osszevissza irtam

2014. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!