Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 fölötti lányok, nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 fölötti lányok, nők, ti mit tennétek, ha a párotok elmenne bulizni, inni a haverjaival, miközben ti otthon feküdnétek 40 fokos lázzal?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük még régen, hogy nem megyünk egymás nélkül sehova, mindig együtt vagyunk és most is úgy volt hogy együtt megyünk (csak hát lebetegedtem). Ő nem az a fiú aki ha ott vagyok, nem tudja elengedni magát, mert én is társaságkedvelő vagyok, meg hát ahova járni szoktunk sok ismerősöm van, szóval nyugodtan lehet a haverjaival egész este. Tehát nem ezen van a hangsúly. Hanem azon, hogy nagyon rosszul vagyok, és szeretném ha velem lenne, de el fog menni és úgy érzem fontosabbak neki a haverjai mint én. Jogosan érzem ezt? Ti hogy gondoljátok?

2014. dec. 18. 18:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Meghalsz, hogyha nincs ott melletted? Vagy csak ő tudja lenyomni a torkodon a gyógyszert? Vagy mi, nem értem, hogy miért virrasszon melletted, ha amúgy se tudtok semmit csinálni. Rohadt önző dolog kisajátítani egy ember jelenlétét, amikor az szívesebben lenne máshol, főleg ha úgy értelmezed, hogy ezzel a tettel ő kvázi elárul téged és hülyére issza magát nélküled, miközben szanaszét töcsköl mindenkit. Te szívesen rohadnál ott mellette, ha arra se lenne képes, hogy egy beszélgetést 5 percnél tovább életbe tartson? Azzal, hogy elmennél mellőle nem azt bizonyítanád, hogy elhagyod, mert már nem érdekes, hanem azt, hogy felnőtt ember az illető és meg tud birkózni egyedül is a lázzal, nem kell fogni a kezét és szenteltvizet csepegtetni a homlokára.
2014. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen beteg vagy elég szomorú, hogy nem veled van és ápolna hanem elmegy inni :(

mondd el neki, hogy rosszul esik,hogy inkább a barátaival akar bulizni menni, mikor nagy szükséged van rá

2014. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Egy éjszakát kibírnék, 40 fokos lázzal valószínűleg amúgy is csak aludnék amíg el nem múlik. Egyszer voltam ennyire beteg és akkor kb. 24 órán keresztül csak aludtam, most minek szobrozzon addig otthon a másik.
2014. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, neked milyen párkapcsolataid voltak, vagy van(nak) de eléggé szegényes ha melletted nem ült ott a párod ha beteg voltál, mert szerintem ez alap dolog. Meg ezt a kisajátítós hülye szöveget annyira unom. Miért sajátítanám ki azért, mert Ő mondta hogy nem tud nélkülem sehova menni??

Szóval esetleg valami más válasz?

2014. dec. 18. 19:05
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
"Mulas jól szerelmem", mondanám neki.
2014. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja és kedves első, igen, én szívesen lennék mellette, egész éjszaka is akár és ápolgatnám, mert ILYEN A SZERELEM!
2014. dec. 18. 19:06
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2014. dec. 18. 19:07
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Gyanakodsz, ennyi. Az forog a fejedben, hogyha nem vagy ott mellette, akkor egy másik csaj fogja elkapni és inkább magadhoz láncolod, mert annyira se bízol benne, hogy egy éjszakára elengedd. Igen, valóban milyen élvezetes dolog egy lázas ember mellett ücsörögni, miközben sanszos, hogy meg is fertőz, de semmi gond, a tiéd addig is és nem kell addig se féltékenykedned, hogy hátha egy gonosz hárpia elmarja előled. Igazad van, ez nem kisajátítás. Ez féltékenység, AMINEK csak a következménye a kisajátítás. Ez így van. Írhatsz bármit, ember vagy, nem tudsz becsapni.
2014. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, szerintem nem alap dolog egy kapcsolatban, hogyha én pocsékul érzem magam, akkor a másik se érezheti jól magát. Ha önszántából maradna velem, akkor azt mondom, milyen kedves és örülnék neki, bár mint mondtam, sok hasznát nem venném a jelenlétének. Ha meg menni akarna, akkor felőlem mehetne nyugodtan, miért ne?
2014. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#8 Hmm ez elgondolkodtató, amit írtál, mert tényleg féltékeny vagyok. És néha már szerintem betegesen is, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Egyszerűen annyian vertek már át, hogy nem tudok hinni. De ettől függetlenül nem akarom kisajátítani. Tudom, milyen a párom, Ő sem engedne el egyedül a barátnőimmel sehova, mert már volt rá példa. És nem is mennék nélküle. Csak szar, hogy megbeszéltünk valamit és nem tartja be. Ennyi.
2014. dec. 18. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!