Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 fölötti lányok, nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 fölötti lányok, nők, ti mit tennétek, ha a párotok elmenne bulizni, inni a haverjaival, miközben ti otthon feküdnétek 40 fokos lázzal?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük még régen, hogy nem megyünk egymás nélkül sehova, mindig együtt vagyunk és most is úgy volt hogy együtt megyünk (csak hát lebetegedtem). Ő nem az a fiú aki ha ott vagyok, nem tudja elengedni magát, mert én is társaságkedvelő vagyok, meg hát ahova járni szoktunk sok ismerősöm van, szóval nyugodtan lehet a haverjaival egész este. Tehát nem ezen van a hangsúly. Hanem azon, hogy nagyon rosszul vagyok, és szeretném ha velem lenne, de el fog menni és úgy érzem fontosabbak neki a haverjai mint én. Jogosan érzem ezt? Ti hogy gondoljátok?

2014. dec. 18. 18:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam én is körülbelül,most hétvégén...ki is írtam.És ugyanez a szitu velünk is. Ő is baromi féltékeny,még a barátnőimmel ha elmegyek akkor is nem hogy elmenjek nélküle.Olvasd csak el az én történetemet."nektek rosszul esne,ha ezt csinálta volna a párotok?"
2014. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem értem, néha mi üt beléjük. Nem így ismertem meg Őt egyáltalán. És most elintézi annyival, hogy 'de 2 napja kijár hozzám ápolgatni'. De most ezért úgy gondolja hogy akkor már megérdemel egy kis pihenést? Vagy mi? Hát engem valahogy nem érdekelne senki, ha Ő beteg lenne, ott ülnék nála akár egy hétig is. Ha meg nem értenék meg ezt a barátaim, akkor nem is igazi barátok.
2014. dec. 18. 19:47
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen,mondtam menj el nyugodtan,igaz 2 óra múlva már jött is hozzám:)
2014. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha nálam is így lenne :(
2014. dec. 18. 20:00
 15/20 anonim válasza:
70%

Az szép.....

Szerencsére nálam ilyen nem fordult elő,ha csak egy kicsit is rosszul éreztem magam nem ment sehova a párom,mert tudta,hogy szükségem van rá.

Szerintem jogosan érzed így magad!Ilyen helyzetben Te legyél neki az első!

2014. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy, hogy ilyen párod van!
2014. dec. 18. 20:33
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem ne várj el tőle ilyet.

Egyik kapcsolatban sem várhatod el, hogy úgy szeressenek, ahogy te szereted a másikat. Csak remélheted és ha nem jön össze, hát keresned kell valaki mást.


Ha most balhézol abból semmi jól nem sül ki. Sosem derül ki, önszántából ott maradna-e veled, vagy hogy visszajönne-e mert aggódik, viszont ha balhézol és ott marad neked is rossz lesz, mert ott lesz benned a kétely, hogy vajon balhé nélkül, hogy döntött volna és a srác is dühös lesz, mert rákényszerítettél valamit. :/

2014. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
Eleve nem szeretem, ha körülöttem nyüzsögnek (még ha abszolút segítőkészen is), amikor beteg vagyok. Olyankor mindenki idegesít, inkább egyedül szeretek lenni, csak úgy tudom rendesen kipihenni és feltölteni magam. Szóval nem, nem haragudnék. Ezt a nem megyünk egymás nélkül sehova dolgot meg sosem tudtam megérteni.
2014. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Megbeszéltük még régen, hogy nem megyünk egymás nélkül sehova - na, ITT kezdődik a probléma. Privát szféra?!


Amúgy semmit nem szólnék, mert nem az anyám, apám, orvosom, hogy az ágyamnál ücsörögjön.

Úgyis max. nézni tudná, hogy alszok és kész.

Ha csinál teát, meg mellém készíti a gyógyszert, menjen csak, engem nem zavar. Ha gáz van, úgyis hívni fogom.

2014. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem hogy haragudnék zavarnám is. Nem halálos beteg vagy, hogy virasszon meletted ráadásul felnőtt ember vagy. Én és a párom is időnként elmegy a saját társaságával bulizni külön-külön. Maximálisan bizunk egymásba. A féltékenység elöbb utóbb minden kapcsolatot megöl ezt jobb ha tudod....És voltam olyan beteg, hogy csak feküdni meg aludni tudtam máig nem tudják pontosan mibajom volt. A munkáját is ott hagyta volna? Hogy ott üljön az ágyam mellett tehetetlenül? Nem az a szerelem hogy nézem a másik szenvedését. Akkor is megbeszéltük hogy én hivom mert nem akart zargatni, felébreszteni had pihenjek.
2016. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!