Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret nem szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok , van egy srác akivel már egy éve "boldogítjuk" egymást. Akart tőlem párkapcsolatot , de én tőle nem mert tudom ennek nem lesz jó vége. De érzek iránta "hiányzik ha nincs velem , állandóan rá gondolok , várom hogy keressen, szeresen". De az elmúlt időben nem kereset , semmilyen formában. Kérdeztem tőle hogy mit érez "szeret mint egy nagyon jó barátot". Többet érzek iránta mint egy barátság.

De viszont félek ha járni kéne vele. Elmúlt időben nem keress , folyton én keressem keveset találkozunk. Ebédet , mozit együtt fizetjük , de én úgy vagyok vele hogy jól esne ha a fiú hívna meg vagy kedveskedne valami aprósággal. Szeretek kedveskedni , de mindig fel hozza hogy még nem főztem neki. Rosszul esik ha más nővel írogat , ismerkedik nekem meg egy sms-t nem tud küldeni. Pettingelünk de nem kívánom mostanában , de ő többre vágyik meg le feküdne más nőkkel is.



2014. dec. 19. 20:37
 1/1 anonim válasza:
szejet nem szejet szejet nem szejet
2014. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!