Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a kis, , jelek'' mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a kis, , jelek'' mit jelenthetnek? Lehetséges hogy szeret? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már régóta nagyon bejön az osztálytársam. 8.-ban év végén történt tõbb dolog is,amit nemcsak én vettem észre,hanem a barátnőm is.pl. nagyon sokat nézett órákon,keresett a szemével,ha összetalálkozott a tekintetünk mosolygott,kitalált nekem egy cuki becenevet,odaadtam a haverjainak a füzetem,és ő elfutott vele,mikor nemis volt meg az egész,ez nemojan nagy dolog(amúgy még most is ezt csinálja),stb.Aztán jött a nyár,nemtalálkoztunk egyáltalán.Elkezdodott a suli,de még 2 hónapig nemtörtént semmi. Kb. 2hete észrevettem ugyanezeket,+h mikor kér tollat,és óra után visszadja,tulajdonképen az arcomba lóbájja h a szemembe nézhessen,és egyszer mikor egy másik osztálytársam csak úgy átkarolta nekem meg a barátnőmnek a nyakát,ő pont jött be ,és mintha féltékenységet láttam volna a szemében,(pont összenéztem vele) ,ezután pár napig a leckét se kérte. Valami lehet ebből? saját tapasztalatok?Az ìrottak alapján èlhet valami szikra?előre is köszönöm:)

2014. dec. 18. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora fantáziátok van... :D Odáig viszont már nem terjed el, hogy egyszerűbb lenne, ha nem itt kérdezgetnél tök ismeretlen embereket, hanem TŐLE kérdeznéd meg. Bár a ti korotokban nem ez lenne az első.
2014. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Lehetséges, de ez nem bizonyítja.

Egyébként már amikor láttam, hogy lány vagy, tudtam, hogy ez lesz a válasz.

2014. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Miért akarsz valaki olyantól bármit is, aki képtelen rá, hogy a leckéjét megírja? :D
2014. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Akár lehetne, de ha neked tetszik ő elég könnyű felnagyítani az ilyeneket, mert reményt adnak. Szerintem ne építs erre, nehogy nagyot csalódj, ez tapasztalat:) De nem zár ki semmit, szóval a legegyszerűbb ha vele beszéled meg vagy legalább ilyen irányba tereled a témát, vagy érted ha akarsz valamit, jelezd esetleg ha ez így megy nálatok, hasonló jelekkel:D es meglátod hogy reagál..
2014. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi,megy a zöld pacsi;)
2014. dec. 20. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!