Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek megtetszene egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek megtetszene egy olyan csaj, aki kívülről nem "top modell", de briliáns humorérzéke van és kész élmény vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi! :)

2014. dec. 20. 21:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is kérdéses. Annyira bírom a humoros, laza csajokat. :)
2014. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Ohh,férfiak! :D

Bár nő vagyok,de ha férfi szemmel nézném,nekem megtetszene.

Szerintem az nagyon felszínes hogy egy nővel csak a külseje miatt akarnak összejönni...

17/L

2014. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút. Én valamiért nem is vonzódom a nagy szép lányokért, talán csak azért, mert én sem vagyok valami jóképű. Valamiért az átlagos lányok jobban izgatják a fantáziám. A humorérzék pedig egy rendkívül fontos tulajdonság.
2014. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Simán! Beszélgetünk? :)
2014. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Persze, nem kell egy topmodell, mert ugyis elhagy egy jobbért, de am igen bejönne
2014. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy top modell legyen, bőven elég ha nekem tetszik. A humor már csak hab a tortán.

Egyébként csak a humoráért nem lennék egy lánnyal hacsak nem mint ismerős/barát.

Amúgy nem szeretnélek lehordani, de én nem szeretem ha valaki azt mondja magáról hogy jó a humora. Szerintem ezt eléggé relatív. Van akinek tetszik a humorod és van akinek nem.

2014. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Pont egy ilyen lányba vagyok szerelmes. Azóta számomra topmodell:-) Igaz, plátói, sajnos :(
2014. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Noren1989 ***** válasza:
Talán, simán lehet, h a taplókra bukik ettől még...a kölcsönös szimpátia a lényeg, nem az, h nekem tetszik-e ;)Már ha kapcsolatban gondolkozunk, vagy mi.
2014. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A pasim is ezt szerette bennem. De nem fogta fel, hogy attól hogy jó a humorom, a hazugságot nem tűrőm.
2014. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha értelmes az már fél siker!

A másik fele olyan borzasztó?

Nekem elég, ha bájos!

Kisfiú koromban sem Barbie volt a kedvenc női ideám!

2015. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!