Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hittem, már túl vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem, már túl vagyok rajta, de ha meglátom, még mindig rosszul tudok lenni. Nektek is volt ilyen, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Exbarátnőmről lenne szó.

Azt hittem, hogy túl vagok már rajta, de mégsem, még olykor mindig előjön a gondolat róla ( bár ezeket szerintem jól keezelem), de ha meglátom, hogy vidám, akkor rosszul leszek, hogy nem osztozunk az örömben, és milyen jól van.


Hogy lehetne ezen túlesni? Új barátnő gondolom, de hát...


Egyébként durva mert ésszerűleg még jó, hogy nem maradtunk együtt, de az érzések... belezúgtam :/

Lehet nagyon akartam a kapcsolatot, és most ez az űr tátong, hogy nem vele vagyok, sőt már semmennyire.


Hogyan tudnám végleg elfelejteni őt, hogy se a látványa, hangja, vagy akármi vele kapcsolatos dolog ne keltsen bennem semmiféle érzést, totál közömbös legyen később is?

Ne hiányozzon, ne tekintsek rá már sehogyse.



2014. júl. 13. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
En is rosszul leszek, ha az exemrol hallok. Elkap a gyomorgorcs, hanyinger.. Probald meg teljesen kizarni az eletedbol.. Tiltsd le mindenhonnan, ne engedd, hogy beszéljenek rola mondjuk a havejaid.
2014. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha lehet kerüld el, ne is lásd, ne is hallj róla. Lehet kicsit drasztikus, de ilyenkor csak ez a megoldás. Legalább addig, amég le nem tisztulnak az érzéseid, amég túl nem leszel rajta.

Nekem is volt már ilyen, egy kegyetlenül fájdalmas szakítás, és amikor egy-másfél évvel később egészen véletlenül megláttam, majdnem összeestem. (nem tudom ő észrevett e, én azonnal elfordultam) :(

n

2014. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hasznos ilyenkor egy kicsit eltávolodni tőle, szükséges néha megszakítani minden kapcsolatot. Aztán pedig belevetni magad valami hasznos dologba, és megpróbálni kevesebbet gondolni rá. Eleinte nehéz, de idővel tényleg menni fog.
2014. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Letiltani se tudom, mert azért atól még szükség van rá, ha már nem kapcsolat szempontjából, de más helyzetben még kellhet. ( Egy közegben járunk )
2014. júl. 13. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is egy közösségbe jártam az exemmel, volt hogy infót osztott meg, és mástól kellett megkérdeznem hogy mit írt a csoportba, mégis muszáj volt tiltani hogy a köztes időben ne azt lessem hogy mi a fene történik vele, annak ellenére hogy nem ott éli az életét...
2014. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én amiatt tiltottam le az exemet, mert nem bírtam látni, ha valamit kiírt, bármi is legyen az. Ő meg azt hitte, azért, hogy ne lássa, miket csinálok, hol vagyok.:)


Van egy barátja, akivel jóban vagyok, amikor kiejti a nevét a száján, mindig elmegyek onnan és csak akkor megyek vissza, ha normálisan viselkedik. a kutyákat is így kell nevelni, talán a férfiaknak is van majdnem annyi agyi kapacitása:D


szóval nem csoda, nem kell ehhez új barátnő, mindig furcsa lesz a látványa szerintem.

2014. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!