Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba és még nem akarom bevallani csak annyit mondani neki még csak hogy kedvelem. Ez jó közeledési pont lenne?

Figyelt kérdés

Már nemsoká 1 éve lesz hogy szerelmes vagyok belé.Párszor már beszélgettem vele.De velem egészen máshogy viselkedik mint a többiekkel. Már nagyon sokszor szemezgettünk. Most nemrég volt egy buli amin ő is ott volt és mindenkinek köszönt és csak engem hagyott ki pedig kétszer is eljött mellettem és csak oldalról vigyorgott felém.Pedig face-en is ismerősök vagyunk. És már volt mikor megszólított. Azt gondoltam hogy face-en megakarom neki mondani hogy kedvelem. De nem tudom mit fog rá reagálni.Még nem volt ilyen.Most először vagyok szerelmes. Mikor a közelében vagyok akkor egy kicsit megkergül. Furcsa dolgokat csinál.

Egy iskolába járunk és edzeni is ugyanarra a helyre járunk

szóval sokat látjuk egymást. Néha még beszélget is velem máskor meg úgy néz rám mintha nem is lennék ott. Olyan fura. Ráadásul jövőre már nem leszünk egy suliba mert ballagok és ezért gondoltam hogyha most megmondanám neki hogy kedvelem akkor lehet hogy jobban viszonyulna hozzám.Pedig már face-en írtam neki hogy mi lenne ha jóban lennénk és beszélgetnénk ő meg azt mondta hogy jóban vagyunk és hogy beszélgethetünk. Ez már 2 hónapja volt és azóta is ilyen fura! Szükségem lenne tanácsokra! Megköszönném.



2014. dec. 21. 13:33
 1/2 anonim válasza:
Talan meg maga se tudja , hogy mit gondoljon vagy erezzen. Lehet , hogy o is pont ezen filozik.
2014. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam én is. Mert valami biztos hogy van.
2014. dec. 21. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!