Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első csókhoz hova vigyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csókhoz hova vigyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném feledhetetlené tenni az első csókot..

Nagyon közel kerültem egy lányhoz és már csak arra vár, hogy megerősítsem a kapcsolatunkat egy csókkal..

Szóval az lenne a kérdésem, hogy tudnám felejthetetlenné tenni.. Gondolok itt, hogy hova vigyem?.. olyan ötleteim vannak, h elviszem a karivásárba megiszunk egy forrócsokit és utána ilyen kivilágított helyre viszem és ott.. várom az ilyen ötleteket tippeket.. 19/f



2014. dec. 22. 08:07
 1/9 anonim válasza:
Fagyöngy alatti csók elég romantikus :D tóparti séta,valami nyugis helyen. Szerintem a vásár nem a legjobb ötlet mert túl nagy a nyüzsgés és túl sok az ember.
2014. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a vásár is jó ötlet, csak keressetek valami félre eső helyet. Vagy, ha találkoztok mondjuk karácsony valamelyik napján, hívd el magadhoz vagy, te menj át ez is tökéletes alkalom lenne.
2014. dec. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Istenem mit kell ezt túl cifrázni? Miért kell ennyit tökölni? Egyáltalán minek ezt eltervezni?
2014. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Így van, mikor megint találkoztok csúkold meg, és kész utt meglátod tökmindedgy hol vagy mindenhol jó smárolni.

neki már úgyis biztos nem az első lesz.

2014. dec. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ágyban csókold meg! bizony
2014. dec. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja meg vegyél neki egy 650000Ft-os telefont (Japánból) vagyvegy karkötőt. Ha nincs rá pénzed jól fejd le a szüleidet. Erre biztos emlékazne
2014. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hidd el akárhol megcsókolhatod, emlékezetes lesz.

Egy csókot ennyire azért nem kell szerintem tervezgetni, ez már nagyon nyálas. De persze te tudod.

2014. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hívd át hozzátok és ott csókold meg. Karácsony egyik napjn, fagyöngy alatt.
2014. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Budai vár. Ott vannak elhagyatottabb, nyugis részek, de könnyű betérni valamilyen kávézóba is.
2014. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!