Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves lány vagyok! Tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok! Tegnap megvolt az első szájrapuszi! Nem gond az? Nagyon szeretem a fiút! Túl korán van az első csókhoz?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne túl korán? Mihez képest?

Amúgy nem gond, ha te nem érzed annak.

2014. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát már csak azért kérdem mert nagyon sokan azzal támadnak hogy nagyon fiatal vagyok,inkább minimaxot kéne nézni,minek nekem fií ennyi idősen stb :/
2014. máj. 10. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Jaaaaj, cukivagy^^:D

dehogy baj:) masok a te korodban mar idonkent felnotteket meghazudtolodolgokat muvelnek... teszem jozza, ne kovesd a

Eldajukat!

szoval persze, joez:) csaaak ne hidd, hogx erett vagy, vagy erettdkmvagytok tobbre is!

2014. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kegyetlen Igazság válasza:
Tisztázzuk. A szájrapuszi és a csók ég és föld. Amúgy nem baj. Ha egyenlőre itt megálltok akkor nem gáz.
2014. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Más 13 évesen már a szüzességét is elveszíti. Nincs hozzá túl korán, maradj ilyen kérlek! :)
2014. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom h nem ugyanaz a kettő de csak azért kérdem h nagy baj lenne-e az ha következókor megcsókol vagy valami :) s köszi a válaszokat
2014. máj. 10. 16:53
 7/10 anonim válasza:
Én a barátnőmmel 12 évesen jöttem össze, és egy évet voltunk együtt. Most 14 vagyok, és nagyon hiányzik :( Ne hagyd elmenni! És nagyon nem ciki, inkább cuki ^^
2014. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem túl korai.
2014. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 valakii69 válasza:
nem gond egyaltalan..foleg akkor ha szereted inkabb pont hogy nagxon édes:)
2014. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. jún. 9. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!