Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, ha így ölel meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha így ölel meg? (. lent)

Figyelt kérdés

A legjobb baratom egy fiú, iszonyat jóban vagyunk, ezért alap, hogy megöleljük egymást köszönésekkor, meg persze amikor a másiknak szüksége van rá. Volt egy hét amikor nagyon ritkan láttuk csak egymást, így mikor egyik este egy barátokkal közös program után hazakísért, beszélgettünk az élet dolgairól és megöleltük egymást, hosszú percekig tartó ölelès volt, szorosan tartottuk egymást, a hátam közepénél fogott meg, én a nyaka köré fontam a kezem. Az arcunk oldalt összeért ő pedig a hajamat kezdte el simogatni, bár alig éreztem, nem voltam benne biztos. Végül elengedtük egymást, végighúzta a kezét a derekamon közben, bár itt is kételkedtem benne, hisz kinn voltunk, nagykabátban.Miután ennek az ölelésnek vége lett még beszélgettünk egy ideig. Megmondtuk egymásnak, hogy hiányzik a másik.

Másnap újra találkoztunk, örültünk a másik társaságának. Majd újra megöleltük egymást, a tegnapinál jóval hosszabban és szorosabban, eleinte csak a mellkasunk ért össze, de lassan teljesen közel kerültünk egymáshoz, a csípőnk is összeért. Ő simogatta a hajam, nagyon jó érzés volt, én meg az arcommal nagyon közel bújtam hozzá. Mikor elengedtük egymást, végighúzta a derekamon és a kezemen a kezét.

Szörnyrn imádom. Ő a legjobb barátom, de most nem tudom eldönteni én mit érzek és, hogy vajon ő mit érezhet.

16/L, velemkorú fiú.

Segítsetek!



2014. dec. 22. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedvel ez biztos. :)

De nem ismerjük, ennél többet nehezen tudok mondani.

2014. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebben simán lehet több mint barátság mindkét részről, ha te többet szeretnél adj neki jeleket amiből tudhatja, hogy te is szeretnél többet, és nem egyoldalúan szeret, már ha szeret. De ezek alapján elég valószínű az ő részéről is, hogy ez több mint barát.
2014. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezd átfordulni!
2014. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de egyszerűen nem tudom eldönteni mit érzek...
2014. dec. 24. 09:59
 5/6 anonim válasza:
Jó érzés volt,ahogy simogatott,ahogy átölelt,igaz?Mert ha igen,akkor szereted.
2014. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kicsit bonyolultabbak a dolgok, de sajnos én is kételkedni kezdek benne, hogy csak barátságot érzek... érez.
2014. dec. 24. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!