Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret? Ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? Ha nem szolit a párom sehogyan még a keresztnevemen se, és nem ölel nem puszil, nem mutatja ki, h szeret sehogy? Viszont nem csal meg, azt mondja szeret, és elvieli a hibáim 8 eve.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez már nem szerelmi kapcsolat. Ha neked nem felel meg lépj tovább. Az embernek kell a testi kontaktus. Ha a neveden sem szólit akkor mégis hogy??? Hééé gyereide vagy mi?
2013. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor hogy szólít? Hogy "hé te!"?
2013. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
:/ gondolom vagysz a gyengedsegre ugyhogy lepj le,ha boldog akarsz lenni.
2013. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mijen hibáid vanak alaktani vagy szoftver hibáid?

Ha csak szoftver hibád van akor vége a akpcsinak.

HA alaktani akor meg simán nincs gusztusa hozád

2013. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor ez már csak egy megszokás kapcsolat, ez így kényelmes neki, ott van egy nő ha éppen kell, ismer téged. Nem kell küszködnie semmivel. De lusta újba belevágni ezért jó ez így neki ahogy van.

Kérdés neked jó e...mert ha nem akkor elég egyértelmű

2013. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!Igen kb gyere ide,hozz kaját,csináld meg!Csak név nélkul.Semmi kedvesseg nincs a mondataiban.Szerintetek akkor már nem szeret?Kényelmes kapcsolat lenne ez neki,semmi több?
2013. ápr. 10. 16:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Név?? Nem szoktam de szerintem többen nem szokták a keresztnevén szólítani az emberek a barátnőjüket inkább becézések vannak.
2013. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!Igen kb gyere ide,hozz kaját,csináld meg!Csak név nélkul.Semmi kedvesseg nincs a mondataiban.Szerintetek akkor már nem szeret?Kényelmes kapcsolat lenne ez neki,semmi több?
2013. ápr. 10. 16:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a kutyámmal szoktam így beszélni de őt is megsimogatom néha, lehet neki kiskorában nem volt kutyuskája és most éli ki magát.
2013. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tehát se becézés se név semmi.Es nem alaktani problámám van,épp ezert nem ertem őt,rengeteg pasinak megfelelnék ugy erzem,meg néznek az utcán,célzásokat tesznek,de nem fél,h elhagyom.A hibám a feltékenyseg,de szerintem ez igy erthető is ha nem erzem rajta cseppet sem,h szeretne legalább egy egeszen kicsit is.
2013. ápr. 10. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!