Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az hogy a 17-18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a 17-18 eves pasik a fitalabb csajokat szeretnek "megszerezni"?

Figyelt kérdés
Es nem a korosztalyukbol keresnek..

2014. dec. 23. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Figyelem! Általánosítás!


Mert velük vannak egy érettségi szinten. Kb 20 éves korra egyenlítődnek ki a dolgok.

2014. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én ilyen korban pont hogy a 22-26 körüli nőkre hajtottam.
2014. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert a velük egyidősek mindig az idősebbek után nyáladzanak, mert "a velem egyidős fiúk olyan éretlenek" logikájuk alapján ők érettek, ezáltal a pasi is legyen érett, holott ugyanolyan gyerekesek, nézd csak meg hogy viszonyulnak a pasijukhoz, úgy rajonganak értük, mint a 12 éves kislányok a One Direction-ért, aztán a szakítás után mg úgy hisztiznek, mint egy gyerek, aki most tudta meg, hogy a télapó igazából csak apu nagykabátban, az érett nők nem így kezelik ezeket a doglokat, szóval ennyit arről, hogy ők érettebbek. Szóval két választás marad a srácnak: vagy fiatalabb, vagy egy halál ronda velük egyidős. Nem azért, mert pedofil állatok lennének, akik a szűk puncit keresik, hanem azért, mert egyszerűen nincs más és ők is szeretnének már párkapcsolatot.
2014. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Azért amiért a 17-18 körüli lányok idősebb pasit akarnak...
2014. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19 leszek mindjart. Nem szeretem a fiatalabb lanyokat mert eretlenek agyilag de a korosztalyomra hajt 18-tól 30-ig rengeteg ferfi. Es nem csodalkozom ha egy izmos,ferfiasabb huszonevest valasztanak egy vekony,serdülő fiú helyett..
2014. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Primitív grafikonon amennyiből a fiúk valogathatnak: (...)

Amiből a lányok: (..................................)

2014. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert a fiatal csajokat könnyebb befűzni. Fél perc alatt elhiteti vele, hogy Ő élete szerelme és már d.ughatja is!
2014. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
az utcsoval énis eggyetértek
2014. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szoval csak dugni akarnak??
2014. dec. 23. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fiú, de szerintem nem direkt arra mennek, legalábbis mind biztosan nem, csak lehet pl véletlen, hogy egy fiatalabb csaj, aki megtetszik nekik.
2014. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!