Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyáron Párizsban szeretnék...

GabrielSoos kérdése:

Nyáron Párizsban szeretnék képeket festeni mint festőművész. Ki szeretném próbálni ezt a kalandot. Ahhoz, hogy pl. a festők terén kitegyem a képeimet - esetleg el is adjam milyen engedély kell és hogyan lehet megszerezni?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalotokból származó válaszokat várok, melyek segítenek. Tapasztalt művész vagyok több vidéki és fővárosi egyéni és csoportos kiállítással a hátam mögött. Most Buenos Airesben festek. Nyáron szeretnék Európában alkotni. Párizs régi álmom. Esetleg ha valaki tud olcsó szállás lehetőséget azért is hálás volnék.

2014. jún. 15. 04:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy festőművész azt nem itt szokta megkérdezni.
2014. jún. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ja, elég kamu a kérdés.

Egy komoly művész nem a gyakorira fog jönni kérdést feltenni, hanem már hívja a spanját, h "figyelj már mikor voltál te h csináltad?".

2014. jún. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vannak művészek akiknek nincs "spanjuk". Mint például nekem sem. Látszik, hogy semmi közötök a művészethez. Nem a ti válaszotokat vártam. Olyan írjon, aki már volt ott! Az én barátaim még nem voltak és nem is szándékoznak oda menni. Szóval hagyjuk az okoskodást ha nem tudsz válaszolni a kérdésre. Köszönöm.
2014. jún. 15. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a "festők tere" alatt a Montmartre-i Place de Tertre-t érted, ott bizony komoly engedély kell a Mairie du 18.-től. (18. krületi "önkormányzat", hogy magyarra fordítsam :D).

Nagyon kevesen kapják meg, de majd utánanézek a francia oldalakon. Sajnos, most nincs időm, később majd még visszajövök.

A lakásmegoldás sem könnyű, a festők általában hárman-négyen vesznek ki egy kis lakást, mert ezek azért általában nem befutott művészek, hanem turistacsalogató, összedolgozó "tömeggyártók"...

2014. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!