Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan meleg, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg, aki egyedül fogja tölteni a karácsonyt? Azaz nem a szerelmével, hanem egyedül vagy a szüleivel/rokonaival? Vagy csak én vagyok az egyetlen?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 23:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

hohó kérdező két hozzászolás van, akik téged szapulnak, vagyis a nemi identitásodat.


De a karácsonyos dologgal én is egyet értek. A karácsony a szeretet ünnepe - a keresztényeknek és a heteroszexuálisoknak. Keresztényként én se ünneplem a budhizmus ünnepeit.


De szerintem is lehet egy meleg magányos. De a karácsonyt ne keverjük ide ha homoszexualitásról beszélünk, mert az nekik nincs.

2014. dec. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

már miért ne lenne a melegeknek is karácsonya?


a karácsony nem a nemi identitástól függ, hanem a szívünkben lakó Jézustól, a vallásoságtól, stb.

és ha Benedek pápa toleranciára szólítja fel Isten híveit is, akkor bizony ebben a karácsony is benne van!

2014. dec. 24. 00:16
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Már Ferenc pápa van és nem Benedek.


Az meg hogy mi van a Bibliában és hogyan politizál egy pápa két külön dolog. A pápa mellesleg meg RÓMAI KATOLIKUS és NEM KERESZTÉNY! Az hogy valaki a Bibliát használja egy dolog. Ha betartja az abban írtakat akkor keresztény, de ha nem sőt nagy nyilvánosság ellőbb megtagadja az abban írtakat és ellene tesz akkor ki*aszott*l nem keresztény.


- A Biblia több helyen tiltja a bálványokat, a RÓMAI Egyház templomai tele vannak ezekkel

- A Biblia a szombat szentségét tartja, amíg a RÓMAI Katolikusok egy vasárnapra módosították.

- A RÓMAI pápa magát Isten és Jézus földi helytartójának tartja, holott a Bibliában nincs semmi ilyesmi.

- A karácsony mint ünnep a római Szaturnália keresztényesített változata, December 24.-én Mitrász istenég született.

- Amíg a Bibliában a tizedet csak a Jeruzsálemi Templomnak kellett fizetni, sehol nincs utalás a Bibliában arra, hogy a Róma Birodalom Egyházának is kellene fizetni, holott a katolikusok a mai napig szedik eszt, Bibliai alap nélkül

- Amíg a Bibliában feloldozást Istentől kérhetsz, addig a Római Egyház bárkinek osztogatja "ezt".

- A Halottak napja az ősi pogány druidák ünnepének keresztényesített populáris változata, kevésbé vallásosaknál ez a Halloween. A pogányokat csak úgy lehetett az egyházhoz csatolni, ha meghagyják az ünnepeiket, kicsit "keresztényesítenek"rajtuk.

- Az katolikus egyház tele "Szentekkel" holott a Bibliában egy Szent van és az Isten, illetve a igaz keresztények lesznek majd Szentek Jézus eljövetele után.


És ez csak pár apróság, vannak komolyabb dolgok az egyház körül még, illetve az első jezsuita pápa körül.

2014. dec. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%

Nem meleg vagy, hanem buzeráns. :) Meleg a nyár, meg a leves. Te egy hormonzavaros BETEG vagy.


A pápáról meg annyit, hogy ő azt mondja, amit mondania kell, ugye, mert agymosni jó dolog.

2014. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
hagyjuk ezt a Bibliai kérdést,kérdező te keverted nele Istent.Egyébként nyilván sok meleg nem ksrácsonyozik a szerelmével,százalékra kb annyian mint a heteroknál.Nem értem,hogy ezt a kérdést miért kellett melegekre specializálni,mintha nekik rosszabb/másabb lenne a szerelmük nélkül tölteni az ünnepeket.
2014. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én sem a szerelmemmel töltöm sajnos, de nem leszek egyedül, szüleimmel leszek. Viszont ha minden jól megy január elején jön hozzám a barátom, az lesz nekem az igazi karácsonyi ajándék ^^

25/F

2014. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak szilveszterkor leszek a barátommal.


Ja és amúgy van nekem is (mindig is volt) Karácsony, akármit hablatyol itt ez a sok balfsz :D

2014. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
26%

A kereszténység (amihez tartozik a karácsony) vadászta régen a homoszexuálisokat többek között.


Vagyis szerintem ne támadjuk azt akiknek igaza van! Melegeknek nincs karácsony.

2014. dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
31%

vagy a szüleivel/rokonaival?

És ez miért akkora baj? Ilyenkor nem dugason kell gondolkodni.

2014. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Én is egyedül karácsonyozom. :D De eddig nagyon jó volt, szüleimhez átugrottam és együtt vacsoráztunk. :)

19/l

2014. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!