Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg kérdés. A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés. A barátommal több mint egy éve járunk, és három hónapja összeköltöztünk. Azóta folyton féltékenykedik, és nem enged el sehová egyedül. Pedig nincs oka rá. Mondtam hogy csak öt akarom. Mit tegyek vele? 19/passzív.

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek sajnos... Nem tudsz mit tenni.. Megváltozni nem fog... Azt kell eldöntened, kell-e ő így neked, vagy sem.
2014. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszelni? Megkerdezni, h mi a problemaja?

Sajnos nem fogja senki sem tudni kitalalni, h mi oka van a baratod feltekenysegenek :S

2014. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azt mondja hogy csinos vagyok, nem tudná elviselni hogy mással vagyok. Én mondom hogy csal ő van, de nem hiszi.
2014. okt. 22. 19:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kérek több privit, csak trollkodom.
2014. okt. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!