Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Lassan 18 éves vagyok (fiú). 2 éve ismertem meg egy lányt, rögtön szerelmesek lettünk.. szavak kevesek ahhoz hogy leírjam az érzést, mindent együtt csináltunk. mindenki irigy volt ránk hogy milyen boldogak vagyunk. aztán történt egy hiba... 1.5 évig nem voltunk együtt.. nekem ez idő alatt volt 2 barátnőm de egyikkel se éreztem úgy magam.. nem tudtam úgy szeretni egyiket se, sőt szerintem nem is szerettem őket. neki volt egy barátja akivel nem volt boldog. egyikünk se bírta ezt.. most ismét együtt vagyunk 2 hónapja.. nem tudom mással elképzelni az életem, de mégis attól tartok valamitől.. pontosan én se tudom mitől. valamiért nem tudom elhinni hogy ugyan úgy szeret vagy legalább annyira szeret mint én őt.. persze mindig mondja mennyire szeret, de néha nehezen hiszem el neki. velem van a baj? vagy ő nem fejezi ki magát eléggé? össze vagyok zavarodva..

2014. dec. 24. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a kapcsolatban mégis te vagy a nő? Azok kombinálnak ennyire...
2014. dec. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bino ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy látatlanban hogyan kellene ezt eldönteni?

Ha azt mondja szeret, és őszinte a hangja, nem kerüli a pillantásod, hasonlók, akkor biztosan szeret.

2014. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg a kezét!
2014. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy anál jöhet-e.
2014. dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!