Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom nem beszél velem, mert bezárkózott? Megöl az ideg, várjak? Ti mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért zárkózott be?

Hova zárkózott be?


Tört valami?


Vagy úgy kell érteni, hogy előtte érzelmileg zárkózott be és nem a szobába.

2014. dec. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Érzelmileg zárkózott be, de nem is lényeg, hogy miért, mert apróságon (vagy nem tudom), megint ez történt. Az a lényeg, hogy ilyenkor mi a jó, ha mit teszek? Persze anélkül, hogy idegbajt kapnék.
2014. dec. 22. 08:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben szerintem a legjobb, ha hagyod kicsit békén vagy pedig kedvesen nyitsz felé, de ne veszekedjetek mert attól csak rosszabb lesz. Próbálj meg beszélni vele (tudom írtad, hogy nem akar.)
2014. dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. A várakozásra gondoltam én is. Csak így nehéz "kedvesen" lenni, mert csak észreveszi, hogy ideges vagyok. Persze nem nyaggatom, ez alap. Csak azt nem tudom, hogy én hogyan legyek ne ideges. :)
2014. dec. 22. 08:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is állandó probléma volt régen. Nagyon zárkózott volt, és iszonyatosan rosszul esett, hogy elvileg én voltam a párja, a szerelme és tudtam, hogy valami baj van, de nem osztotta meg velem, csak megkért, hogy most hagyjam békén. Mivel a legrosszabb ilyenkor, az ha erölteted, hogy márpedig mondja el mi a gáz, békén hagytam, de mindig tudattam vele, hogy számíthat rám. Igazából egyre jobb lett a helyzet, de azt elmondom, hogy évek kellettek hozzá, hogy szépen lassan kis lépésekben de végül teljesen megnyíljon nekem. manapság már nincsenek ilyen problémáink, hozzá sem mentem volna, ha nem éreztem volna azt, hogy igen, mostmár teljesen megnyílt nekem...
2014. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő nem mondja, hogy hagyjam békén, én hagyom magára, mert látom, hogy tök fölösleges strapálnom magam bármiben is. Még azt sem mondja, hogy mukk. Sajnálom, de nekem már nincs ehhez türelmem. Mi vagyok én? Valami gép, aki csak beszélhet, ha bekapcsolják? Nagyon be vagyok rágva most, talán sikerül lenyugodni. Nem szoktam idióta kérdésekkel zaklatni, nem vagyok egy szerelmes, nyálas típus és szeretem a magányosságot is. Szóval nem érzem jogosnak, hogy nem tudunk kommunikálni. Szerinte tudunk. Még ebben sem egyezünk. :) Szép karácsonyunk lesz.
2014. dec. 22. 08:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy Nektek sikerült. Nálunk elég zárkózott ő is és én is. Ritkán hozok fel valamit, azt is próbálom a legjobb pillanatokban. Néha sikerül és tök jó minden, de néha... Na hagyjuk. Mint most. Olyan mintha minden rajtam múlna, de persze ez nem igaz, mert ő ugyanúgy formálja a dolgokat ezzel a bezárkózással. Szerinte nincs is gond vagy legfeljebb az, hogy velem nem lehet beszélgetni. Holott állítja, hogy tudunk kommunikálni. Na szóval, kicsit belefáradtam.
2014. dec. 22. 08:51
 8/11 A kérdező kommentje:

"hozzá sem mentem volna, ha nem éreztem volna azt, hogy igen, mostmár teljesen megnyílt nekem..."


Akkor én elcsesztem? Ugyanis már együtt vagyunk 6 éve és ez a helyzet. Persze nem állandóan.

2014. dec. 22. 09:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen típusú barátom, egy éven belül elegem is lett belőle. Most már azt mondom, hogy öreg vagyok én már ahhoz, hogy ilyen emberrel vesződjek, szerencsére a férjem máshogy áll a problémákhoz. Persze megint más, ha valami nagy baj van, de ha minden apróság miatt bezárkózik valami, az nekem nem hiányozna.


Azt tudom csak tanácsolni, hogy azon kívül, hogy tudja, hogy számíthat rád és ott vagy, ha kellesz neki, ne csinálj semmit, hagyd békén egy kicsit, amíg ő úgy nem gondolja, hogy beszélni akar. Sajnos ez ilyen.

2014. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. dec. 22. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!