Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nagyobb a nőkkel szemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyobb a nőkkel szembeni elvárás? Lent

Figyelt kérdés

A nőknek egy kapcsolatban szerintem sokkal jobban meg kell felelniük, mint a férfiaknak.

Legfőképp kinézetben. De viselkedésben is, stb.

Miért?



2014. dec. 24. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

ezt nőktől ne kérdezd, valszeg ők sem tudják.

férfiaktól ne kérdezd, mert úgy is kitérő, odamondogató válaszuk érkezik..

2014. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom , de azt tudom mindig magamat adtam. Sosem voltam az , akit szeretetek volna hogy legyek. Eddig minden kapcsolatomba szeretek! :D
2014. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát ezt a kérdést kár volt kiírni.

Mert amúgy sem teljesen igaz, de a másik vélemény sem lenne az, ebből csak vita van!

2014. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fordítva is az van.
2014. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondjuk már én is észrevettem, hogy egy férfitól jogos elvárás, hogy egy nő jó alakú legyen, mert ha nem az, akkor egy lusta disznó. De ha egy nő várja el egy férfiról, hogy jó alakja legyen, az már irracionális elvárás, meg felszínesség, mert a férfi genetikailag olyan, amilyen, ő nem tud ellene tenni, de ha próbálna is, az booorrrrrrzasztó nagy, emberfeletti erőfeszítés. :D
2014. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Hát ezt eddig nem is tudtam. Szerintem egy normális kapcsolatban alapvető, hogy mindkét félnek meg kell felelnie bizonyos követelményeknek (hűség, tisztelet stb.). Amúgy meg senki ne mondja, hogy a nőknek nem számít a hapsi kinézete, akár ismerkedéskor, akár egy kapcsolatban, ha pl. kapcsolatban van valaki, valószínűleg ugyanolyan fontos a nőnek is, hogy ne toprongyos vagy büdös legyen a fickó.
2014. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 viktorvarga ***** válasza:
alap dolgoknak kell(ene)megfelelni,de szerintem nemnagyon jön össze a többségnél
2014. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de szerintem nem. Nekem is vannak elvárásaim páromtól, és neki is énfelőlem.
2014. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem pont, hogy kapcsolatban pontosan ugyanolyan elvárások mennek mindkét fél felé. Úgy általánosságban hála a feminizmusnak, szinte minden munka a nyakunkba szakadt, mert amellett, hogy mindent megcsinálhatunk, amit a férfiak, a pasiknak még mindig ciki olyasmit csinálni, amit mi csinálunk. Így ha egy hosszú nap után hazaérek a munkából, még mindig rám vár a háztartás vezetése és a gyereknevelés. Persze, a jobb fej pasik besegítenek ebbe, de sokan vannak még mindig, akik szerint a vasalás és mosogatás továbbra is csak a nő feladata. Mint 200 éve mondjuk.


De hogy magában a párkapcsolatban... Sajnos, azt kell mondanom, rossz párt választasz, ha tőled többet vár el, mint amennyit ő maga nyújt neked, és a te bűnöd, ha ezt el is tűröd. Ideális esetben mindkét félnek nagyjából azonosak az elvárásaik a másik felé. Ápoltság, kinézet, hűség, őszinteség, a kapcsolatba fektetett energia, hasonlók, és a többi terén. Ha tőled elvárnak olyasmit, amit nem adnak viszont, akkor ott veled van a baj, részben mert rosszul választottál, részben mert, mint mondtam, mindezt eltűröd. A feminizmus jó oldalai közé tartozik az, hogy ezt már nem kell szó nélkül lenyelned, nyugodtan válthatsz egy jobbra.

2014. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez egy baromsag.
2014. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!