Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik velem így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így?

Figyelt kérdés

3. hónap után elkezdte a párom redukálni a találkozókat, arra hivatkozva, hogy más dolga is van rajtam kívül. Mindig mondtam neki, hogy minden más fontosabb mint én (heti 2x találkoztunk pár órára, de többet is tudtunk volna, de mindig volt valami kifogása. Magyarán nem akarásnak nyögés a vége). Sajnos próbáltunk egyezkedni, ő azt akarja, hogy én ezt fogadjam el. Hát nekem ez így nem volt jó és az 5. hónapban szakítottam vele. 1 hónapja még mindig hívogat, de látom rajta, hogy nem is bántja, hogy elvesztett.(Vagy nem fogta fel.) Miért van ez? És egy harminc éves férfiról van szó. Ennyire megunt? Vagy mi? De akkor miért nem hagy békén? Csak telefonon tartjuk a kapcsolatot.


25L


2014. dec. 18. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert kellett hogy legyen valakije, akit le se szar, de azért legyen, ezért.

19/F

2014. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az en velemenyem szerint azert viselkedik igy, mert az a fajta aki nem akar semmi komoly kapcsolatot.

Ha ritkitotta a talikat, az annak a jele, hogy megijedt kezd komolyodni a dolog. na meg lehet vannak-voltak mas csajok is a kepben. Tuti...

szerintem az idod vesztegeted vele....

lepj tovabb... jobbat erdemelsz..

2014. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!