Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megkérdezzem őt vagy inkább ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem őt vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki régen nagyon tetszett nekem. Jóban voltunk, mostmár sajnos nem olyan szoros a kapcsolatunk. Mert mindketten elég elfoglaltak vagyunk. Idén ballagok és természetesen tablófotózásunk is volt. Megkértem őt, hogy segítsen kiválasztani a tablóképet.

Azon gondolkoztam, hogy vajon adjak-e neki . Mert most már nem igazán szoros a kapcsolatunk, szóval lehet nem értené miért kap képet.Vagy megkérdezzem tőle, hogy szeretne e képet?

Légyszi segítsetek, köszönöm.



2014. dec. 28. 16:53
 1/8 RRR ***** válasza:
miért ne?
2014. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan
2014. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vanessza2000 válasza:
Szerintem is rendben van.Attól még,hogy nem vagytok jó kapcsolatba azért még kérhet rólad képet.(én is az idén ballagok és remélem az a srác kér rólam képet aki nekem tetszik)
2014. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudta, hogy anno tetszett nekem, és meg is mondta, hogy ő nem szeretne semmit tőlem. Attól félek, hogy félreértené, ha képet adnék neki. Sőt azt sem tudom, hogy a pasik egyáltalán örülnek e ha tablóképet kapnak egy lánytól.
2014. dec. 28. 17:00
 5/8 anonim válasza:
Figyelj,ezzel semmi gond nincs. Pusztán barátságból is adhatsz neki képet,ami egy tök jó gesztus. Nyugodtan adj neki. :))))))
2014. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. dec. 28. 17:30
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
Válogatás közben kérdezz rá, h a mennyiségnél esetleg figyelembe vedd e őt is.
2014. dec. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már ki lett választva a kép :/
2014. dec. 29. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!