Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Később lehetnek párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később lehetnek párkapcsolati problémáim emiatt?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok (lány)és elég félénk, ezért még barátom sem volt (nem is csókolóztam), de egyelőre szeretnék a sulira és a továbbtanulásra koncentrálni. Mi lesz később ha majd szeretnék egy párkapcsolatot? Baj, hogy tapasztalatlan leszek ezen a téren? Kellek egyáltalán majd valakinek?

2014. dec. 28. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért a tanulás mellett szakits időt a fiúkra is, mert ez így nem lesz jó. Menj el néha szorakozohelyre barátokkal, nyiss a fiúk felé, válaszd ki, hogy ki tetszik, mosolyogj esetleg írj rá... Ha elutasitanak.. Nincs mit veszteni.. Van aki még csak szégyenlős.. Biztatni is szükséges néhány fiunal
2014. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha erre ráparázol, az a baj, ha mindig emiatt fogsz izgulni, idegeskedni. Különben meg minden rendben lesz.
2014. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köazi:)

1es, miért nem lesz jó? Barátaim meg nincsenek:/

Abban is segíthetnétek, hogy szerezzek barátokat?:D Nem nagyon tudok ismerkedni az emberekkel:/

2014. dec. 28. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Barátkozni bárhol és bárhogyan lehet. Hihetetlen,de még itt is :D
2014. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem párkapcsolati, hanem pár találási probléma lehet inkább.
2014. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
18-20 évesen sztem lassan ideje, de még nem vagy lemaradva semmiről. Ez csak a mai tinik fejében van, h 15 évesen túl kell esni mindenen, mert ha nem: ciki. Nem az.
2014. dec. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát lassan ideje lenne, de én még nem érzem úgy. Az baj? vagyis néha. Most kezdem úgy érezni, csak félénk vagyok:/

Mit csináljak hogy több önbizalmam legyen?

2014. dec. 30. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem késtél le semmiről. Nem kell mindenkinek 13 évesen deflorálódni.
2014. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
Mindennek akkor jön el az ideje, ha te késznek érzed magad rá:)
2014. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) és buék mindenkinek:D
2014. dec. 31. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!