Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Albán fiú (23), magyar lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albán fiú (23), magyar lány (17). Van párkapcsolati tapasztalatotok koszovói albánokkal?

Figyelt kérdés

3 éve ismerek egy koszovói albán fiút, egy ideje már máshogy állunk egymáshoz, nem csak barátként. Néha érződik, hogy máshogy értelmezünk dolgokat, de nagyon megkedveltük egymást. Angolul tudunk kommunikálni, nagyjából jól megy, de néha hiányzik, hogy magyar kifejezést mondjak neki. A szüleimnek nem mondtam még el, mostanában szeretném majd. Kicsit tartok tőle, hogy hogy fogják fogadni, mert azért sokaknak van negatív véleménye az albánokról, Koszovóról, iszlámokról..

Nektek van valami tapasztalatotok koszovói albánokkal? A kultúrájuk, szokásaik érdekelnének magyar szavakkal is.


2014. dec. 21. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nika se perimeno...
2014. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Láttad az Elrabolva című filmet? Na abban is albánok vannak....
2014. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A második komment jól mutatja, hogy miért nem mondtam még el a családomnak. :p
2014. dec. 21. 20:33
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Annyit tudok az albánokról, hogy a településünkön sorra nyitják a pékségeket, az alkalmazottaikat fizikailag bántalmazzák, ezért nagyjából hetente/havonta váltják náluk egymást a fiatal lányok. Volt már, amelyik monoklival szolgálta ki a vevőket. Nálunk a pletykák szerint szervkereskedelemmel is foglalkoznak, persze bizonyíték nincs - bár tény, hogy a megyében egyre több az albán és egyre több ember tűnik el nyomtalanul. Ezek nyilván csak kitalációk. A lényeg, hogy túl jó véleménnyel senki nincs róluk. Agresszívak, büdösek, csúnyák és még a pékárujuk is egy rakás kaka.
2014. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én azt mondom a vér nem válik vízzé
2014. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Kicsit azért rossz, hogy ilyen vélemények vannak. Mondjuk a csúnyával nem értek egyet, mert nekem ő nagyon az esetem, olyan délies, sötét haj, arcszőrzet. Na meg amit eddig mutatott magából, azt is nagyon szeretem.

Nem foglalkoztatnak a sztereotípiák, inkább a családom elfogadóképességétől tartok. Hogy úgyis azzal jönnek,muszlim, máshogy gondolkoznak.. ami nem mondom, hogy nem lehet igaz.. de ők nem elvakult muszlimok.

2014. dec. 21. 21:16
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem vigyázz vele, az ilyen pletykáknak van alapjuk...


Az elején nagyon tudnak kedveskedni, hízelegni. De ez náluk az amolyan "beetető időszak." Ha esetleg valamiben nem egyeztek, nemet mondasz neki, na akkor aztán ki jön az igazi énjük.


Persze, nem szeretnék általánosítani, mert az hülyeség lenne.

Az én véleményem kimondottan csak azokra az albán férfiakra/nőkre vonatkozik, akikkel beszéltem, látásból megismertem őket!


Nem mondhatom meg, hogy mit csinálj! Csak arra kérlek, hogy figyelj oda, nehogy csak szexre kelljél neki, te meg esetleg többet láss a dolgokba.

2014. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ja, egy valami kimaradt.. pont az egyik leglényegesebb dolog. Nem is találkoztunk még, Koszovóban él, interneten ismerkedtünk meg.

Köszi, már volt sajnos olyannal tapasztalom, úgyhogy igyekszem nagyon kiszűrni.

2014. dec. 22. 12:58
 9/15 anonim ***** válasza:
iszlamok, az egy olyan gaz kifejezes omfg muszlimok, vagy muzulmanok. Amugy az albanok legmagyobb resze nem olyan erosen vallasos, mint nem tudom szaud arabok...en ismerek albanokat, nem tudok semmi rosszat mondani egyikrol sem...a kulturalis szokasok tenyleg kicsit masok, en bosnyak vagyok de nem hinnem, h osszejonnek egy magyar lanmyal....mert nem. elegge maskeppen gondolkodnak ...
2014. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Látom kicsit régi topic, remélem azóta nem beszélgetsz már vele.

Albániában és koszovoban a legnagyobb az embercsempészet, mind európába akar bejutni. Ezért képesek érdekházasságot is kötni. Amúgy egyik sem tiszteli a nőket. Semmibe veszik őket.

A másik véglet, ha nem akar otthonról eljönni, akkor a család választja meg a feleséget is neki. Az enyémnek is volt felesége, csak a vízumra várt az asszonykája, hogy kijöjjön. Addig meg én is jó voltam neki ...


De ha nekem nem hiszek olvass a neten, de a legjobb lenne, ha megkérdeznéd az apukádat !


L 27

2014. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!