Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki ugyan ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ugyan ilyen helyzetbe? Akarmit elnézek neki csak legyen velem.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az exemet, már legalább 3x voltunk külön de mindig vissza fogadom mert nem tudom elképzelni nélküle az életem és nagyon szeretem! 3 évet voltunk összesen együtt! És tudom hogy ő is szeret engem, de szüksége van a szabadságra és egy idő után bekattan.

2014. dec. 28. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyo sajnos. Mivel tudom hogy szerelmes nem tudok lenni (pedig szeretnék de nem lehetséges túl pesszimista vagyok ehhez), elviselni engem nem könnyű és örülök ami jön. Úgyse fog tetszeni nagy valószínűséggel, de had jöjjön... A semminél jobb lesz. Általában közeps minőségben mennek is ezek
2014. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szüksége van a szabadságra akkor miért hagyod magadat hülyének nézetni? Ezek szerint úgy rángat Téged a kötélen,ahogy akar. Végül is a Te dolgod,csak nagyot fogsz koppanni :)
2014. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Figyelj ide kedves... Akár a barátnőm hallanám! Borzasztóan tönkretette a hapsi, azt hittem sosem lesz túl rajta. Aztán végül a sarkáraállt, rengeteg csajos programot csináltunk. Foglald le magad folyamatosan és menni fog nélküle. A barátnőm fél év alatt a szemem láttára lett még boldogabb mint ebben az energiavámpír se veled se nélküled kapcsolatban. Bocsi ha nyersnek tűntem, de a szemem láttára történt... Csak az eleje nehéz hidd el!
2014. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy tisztában vagyok vele hogy akkor vesz elő amikor akar.. de ha szeretem mit tudok csinálni?? már azon is gondolkoztam hogy lehet hogy az a baj hogy megfolytom a szeretetemmel és azert kell neki a szabadság
2014. dec. 28. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom,hogy Te nem vagy szerelmes csak bebeszéled magadba. Ez nem szerelem!! A szerelemhez két ember tiszta érzései kellenek,nem pedig az,hogyha az egyik úgy gondolja akkor menj a búsba ő meg megy összevissza mert szabadságra vágyik,ilyen nincsen egy normális szerelmi kapcsolatban!! Ez csak ragaszkodás,ahhoz pedig eléggé lelki szegénynek kell lenni,hogyha ezt nem látod be! Ragaszkodni akármihez és akárkihez lehet,de ez már beteges.Könyörgöm,gondolj már bele mi lesz ebből később?? Elhagy a pasi és mit kezdesz magaddal? Felfog emészteni a bánat? Szakadj el tőle,de minél hamarabb mert ennek borzalmas következményei lesznek a jövőben,amit a pasi nem,de Te nagyon is megfogsz szívni!!
2014. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!