Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire értékelődik fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

To7ka kérdése:

Mennyire értékelődik fel a mai világban egy biztonságos, nyugodt kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szemben az élvezettel, kalandokkal, kísérletezéssel. Ha találsz valakit akivel eljutsz odáig, hogy kényelmes, és együtt tudsz vele sok időt tölteni, és pontosan tudod, hogy teljesen őrültek az emberek odakint... Dolgozol érte, vagy mersz inkább kísérletezni? Tudod, hogy nincs tökéletes, de meddig várnál az "igazira"? Vagy inkább a stabilitást választod és majd dolgoztok a tökéletességen? Nem/korral ha lehet!:)

2014. dec. 29. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nálam nagyon, nem bírom az izgalmakat 22f
2014. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha szeretem is, akkor vele maradok

ha nem, akkor meg nem

2014. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz dönteni!

A baj benned van!

Bármelyik utat választod, mindíg kétségeid lesznek!

2014. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én értékelném, és szerintem nem áll szemben az élvezettel. Nekem az nem olyan nagy élvezet, hogy 20 csajból 1 áll szóba velem, folyton idegeskedek, ezzel szemben normális esetben az ember a párjával rendszeresen szexel.


Dolgoznék érte, és addig várnék, amíg nincs olyan csaj, akivel szeretjük egymást, hasonlóak az elképzeléseink és kölcsönösen elfogadjuk egymás hibáit. 22F

2014. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noren1989 ***** válasza:

Én pl értékelném, 25/F

Na a nők 28 alatt meg nem ;)

2014. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!