Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az a mondás, hogy a fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a mondás, hogy a fiuk sokkal hamarabb lesznek szerelmesek, mint a lányok azt gondolnák?

Figyelt kérdés
Az érdekelne elsősorban fiuk véleménye alapján, hogy mennyi idő után gondoljátok úgy, hogy "na igen ez a lány tényleg kell nekem", vagy kezdtek el többet érezni?

2014. dec. 30. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 4 óra 13 perc 26 másodpercel leszünk előbb szerelmesek mint a lányok.
2014. dec. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha elég fél perc is :'))
2014. dec. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Személyes példa: Szinte naponta beszélgettünk, és egy hét sem kellett hozzá, hogy megszeressem. Saját élményeim alapján tudom azt mondani, hogy igen, a fiú érez hamarabb szerelmet. Aztán viszont ha nem lép idejében, és a lány másé lesz, majdnem a végsőkig össze tud roskadni. Aki nem érez így, az nem is volt szerelmes a lányba.
2014. dec. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 +1!
2014. dec. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam van mikor 3-4 nap is elég,de van mikor 3-4 hónap.
2014. dec. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül, de minél lassabban, annál mélyebben

volt, akire egy év után estem bele évekre, de ez azért volt, mert a leányzó ku. rvás volt

valakibe meg egy hónap után

2014. dec. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem most történt meg az a bizonyos első látásra szerelem dolog. :)

Egyén függő hogy ki milyen hamar lesz szerelmes szerintem.

2014. dec. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az attól függ :D néha tényleg elég fél perc..
2014. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
3as válasz teljesen igaz!
2015. jan. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!