Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha már oviban is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha már oviban is volt pasim?

Figyelt kérdés
Oviban volt az első pasim.Azthiszem hogy Patriknak hívták.Most vagyok 5.-es és ovi óta már vagy 8 pasim volt,úgy hogy a mostani pasimat bele sem számolom.Az osztályban 13 fiú van, és már 7-el jártam.Most egész régen vagyunk együtt a mostanival.Persze nincs olyan h elvisz vacsorázni meg ilyenek, hanem mikor mondjuk elviszem a kutyámat sétálni akkor kéz a kézben puszi ölelés, kis csók...,persze nem mondom el anyukámnak.A barátnőimnek eddig csak 2,3 pasija volt.Szeretem,sőt imádom,de egy kicsit gyerekes.Nem megyünk fel egymáshoz,és szerintem nem is vagyok olyan szép.Na szóval akkor ez normális? Mert szerintem nem! Egyébként 13/L Kösz hogy elovastad!

2014. dec. 30. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
13 vagy es 5-es azt hogy?:D
2014. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Az ember pici kora óta társasági lény, nincs azzal semmi probléma, ha érdekel valami (egy kapcsolat pl) vagy valaki. Bár ezek nem a klasszikus értelemben vett párkapcsolatok, próbálkozások. Az egész élet egy nagy próbálkozás.


Kapni fogsz csúnya szavakat, sőt lehet, miközben ezt írtam, már kaptál. Ne törődj velük. Itt imádják ócsárolni egymást az emberek.

2014. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek.. nekem amúgyis egy kicsit kamukérdésnek tűnik.

"Na szóval akkor ez normális? Mert szerintem nem!"

ha szerinte nem normális akkor minek csinálja?

2014. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális az ilyen gyerekszerelem.
2014. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt oviban "kisbarátnőm" :D

Ilyen kis ártatlan gyerekszerelmekkel nincs baj.

2014. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Haat hogy normalis-e?! Ketlem! 13 fiubol 7-tel jarni az nem semmi. 😂👍

Amugy hanyszor buktal hogy 13 evesen meg csak 5 -es vagy?😉

2014. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!