Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elég furcaa dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elég furcaa dolgot csinált!?

Figyelt kérdés
Mondtam neki h szeretem és ő mondta h ő is, és mondtam h jó erre azt válaszolta h "jó lessz majd ha ell múlik:)) " így írta és utána azt mondta hogy csak viccel ! Szerintem komolyan gondolta csak viccnek mondja..vagy szerintetem ez hogy van ??

##pasim
2014. dec. 26. 10:25
 1/8 manó1235 ***** válasza:
sztem ez poén volt ne fest az ördögöt a falra :D miért nem írtad neki oda hogy "úgysem szabadulsz?" :D
2014. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes vicc.
2014. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan gondolta és igaziból nem is szeret! :S Méghogy viccnek szánta... nagyon vicces csávó, jól lebukott!
2014. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Töbszöt is bocsánatott kért és mondta h nem hagy el meg h imád neg ilyenek de félek hogy komolyan gondolta amit " vicnek " írt ! :(
2014. dec. 26. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, elég komolynak tűnt a leírásod alapján. :\
2014. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még ilyen vigyori smiley val küldte " :)) "

Nem tudom mit higgyek ! :(

2014. dec. 26. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Még cinikus is...
2014. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A pasi !! :(
2015. jan. 14. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!