Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szex-kérdés. Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex-kérdés. Szerintetek ez kevés vagy még pont belefér?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, 3 éve együtt is élünk, mindketten dolgozunk. A kapcsolatunk minden szempontból ideális (lenne), kivéve, hogy átlagosan csak heti 2 alkalommal szeretkezünk. Sőt, van, amikor úgy jön ki a lépés, hogy csak 1 heti alkalomra van lehetőségünk.

Alapvetően egyikünk se kifejezetten az a szex-mániás típus, mindketten inkább amolyan összebújós fajták vagyunk, többre tartunk egy közös esti filmezést az ágyban jól egymáshoz kucorodva, mint egy vadul áthancúrozott éjszakát.


Viszont az összes barátnőm heti 3-4 alkalomról számol be, és amikor megemlítettem nekik, hogy nálunk ez bizony inkább csak ennek a fele, teljesen el voltak hűlve, hogy úristen, az nagyon kevés. Én nem érzem kevésnek, igazából eddig nem is nagyon gondolkodtam rajta, hogy kevés lenne, mi valahogy erre álltunk be és számunkra valahogy ez az ideális. Jó, persze akkor se ellenkeznék, ha több lenne, de alapvetően mindketten tök jól elvagyunk így, én is csak azóta kattogok ezen, mióta a barátnőim lehurrogtak, hogy ez nem normális. :S


Ti mit gondoltok erről? Heti 1-2 alkalom szerintetek is ennyire kevés lenne, vagy ettől még nem kell azonnal pánikrohamot kapni? :)


Tudom, tudom, ennél nagyobb problémám az életben soha ne is legyen... :D


24/L & 28/F



2014. dec. 30. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a barátnőid másokkal is kefélnek a pasijukon kívül
2014. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van aki naponta akár többször is csinálja van aki heti 1-2-szer sőt van aki még ritkábban, mindenkinél más, ne aggódj.
2014. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát most ez változó, nem tudom, hogy a barátnőidnek is ilyen hosszabb kapcsolatai vannak? Mert az természetes, hogy egy kapcsolat elején még több az együttlét, később már az 1-2 is jó, bár ez is változó. Ha ez az ideális, akkor így jól is van. A lényeg, hogy jól érezzétek magatokat.
2014. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha nektek elég, akkor ne akadj fent ezen, hogy más többször csinálja

mi is együtt élünk, dolgozunk is, és a napi 4-5 azért meg szokott lenni

24L

2014. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi is négy éve vagyunk együtt a barátommal, és mi is hetente 1x2 x szoktunk. Én még egyetemre járok ő már elvégezte és dolgozik. Mi is összebújósak vagyunk, és nekünk ez épp elég. És amúgy is a barátnőimnek ha el is mondom, ez az én dolgom. Attól még nem kell lehurrogni, az meg az ő dolguk.


L/22

2014. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg 3 éve vagyunk együtt, és jó, ha évente 3-4-szer szeretkezünk. Szóval a heti kettőnél én pont nem panaszkodnék..
2014. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nos, egy olyan barátnőm van, aki az enyémnél is hosszabb (már 7 éves) párkapcsolatban él a vőlegényével, de ők nem élnek együtt. Náluk hasonló az átlag, mint nálunk, heti 2 alkalomról szokott mesélni, néha többről, de alapvetően tartják a kettőt. :)

A többiek 1-2 éves kapcsolatban élnek, illetve van egy barátnőm, aki 3 éve van együtt a barátjával, ők is együtt élnek, de sajnos jelenleg ők kivételt képeznek, mivel épp mélyponton van a kapcsolatuk, sőt, mondhatni, hogy válságban (többek között a szexuális igények eltérése miatt), úgyhogy őket adott állapotban nem is nagyon tudom példaként említeni.


Egyébként őszintén köszönöm az eddigi válaszokat. :) Kicsit megnyugodtam. :D

2014. dec. 30. 20:00
 8/11 A kérdező kommentje:

#5 válaszoló

Külön is köszönöm szépen a válaszodat, jó volt olvasni, hogy mások is inkább összebújnak, és igazad van, tényleg nem kellene lehurrogniuk ezért a barátnőimnek, bevallom, kicsit rosszul is esett, de épp ezért volt jó olyan hozzászólásokat is olvasni, mint a tiéd, ahol szintén így mennek a dolgok, mint nálunk és lám, jól működik minden. :)


Az előző hozzászólást meg elsősorban a #3 válaszolónak írtam, ha jól emlékszem, ő kérdezte, hogy mennyire hosszú kapcsolatban élnek a barátnőim. :)

2014. dec. 30. 20:08
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok. :) Szerintem amúgy ez a normális. Nem akartam megkérdezni, de sejtettem, hogy rövidebb ideje vannak együtt a párjukkal a barátnőid.

A lényeg hogy ti jól megvagytok és szeretitek egymást :)

2014. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van! Köszönjük szépen. :)

Ment is a zöld kéz. ;)

2014. dec. 30. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!