Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak másként szeretnek/sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak másként szeretnek/szerelmesek mint a nők? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl mit szeret egy férfi egy nőben? Vagy egy nő egy férfiban? Férfiaknak csak szex a fontos?

2014. dec. 30. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kedves kérdező?
2014. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak a szex IS fontos...
2014. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2, a nőknek is fontos a szex...

úgyanúgy szerelmesek mint a nők... csak a természetük más, nem csak a nemek természete hanem minden emberé...

2014. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

A férfiakat csak a szex érdekli és a biztonság és a kényelem. Hogy a Nő mindig kiszolgálja őket, haptákba vágja magát a parancsokra. És szex szex szex.

A nőknek fontos (lenne) a támogatás, a szeretet és a tisztelet(!!!!!ez nagyon!!!!). De feltétel (értsd: lábszéttárások, sz.pás, anál) nélkül.

:)

Álmodjatok tovább. :)

2014. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, amit az utolsó válaszoló mondd. Én szeretek egy aranyos lányt, aki még nem tud róla, de semmi olyanra nem számítok és nem is gondolok, amiről beszélsz. Sok lány kissé önbizalom hiányos, nem úgy kell felé közeledni, hogy akkor most téged meghúzlak. Ha esetleg közlöm a lánnyal, hogy megkedveltem, és szóba kerülnek ezek a témák, akkor megvárom amíg készen fog állni. Nincsen különbség férfi/nő szeretet között, csak a bunkók/rosszul neveltek és a nők között van. Erre láss példát az előttem hozzászólónál.
2015. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
40%
A nők semmit sem becsülnek meg, és soha nem jó nekik semmi csak ideig óráig!! Ezt vésd az eszedbe egy életen át...míg lélegzel az utolsó mp-ig jusson eszedbe amit most írtam!!!
2015. jan. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60%

Az öt szeretetnyelv - Gary Chapman


Ennek nézz utána ha érdekel, pár érdekes dolgot ir, és nem arról hogy a nők és a férfiak hogyan szeretnek, mert a nő és nő avagy a férfi és férfi vágyai között is van különbség.


2 Az öt szeretetnyelv


2.1 Elismerő szavak

2.2 Minőségi idő

2.3 Ajándékozás

2.4 Szívességek

2.5 Testi érintés


nekem pl. a minőségi idő,

ja és a testi érintés nem csak sex -et takarja és nem csak férfiaknak az az elsődleges...

2017. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!