Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok? Bőv. Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal és megütöttem a főnyereményt, mert egy jó ideje tetszett már nekem és aztán a szemembe mondta, mintha az álma teljesült volna és már egy jó ideje ugyanazt érzi irántam, mint én iránta... Aztán 2 nappal később kutyaharapás szőrével megmondta, h mégsem fog neki menni, mert ő az érzéseire hallgatott és ezek csak bajt hoznak rá... Teljesen magam alatt vagyok, nem tudom mi történhetett vagy változott meg, álmatlanság gyötör és állandóan csak rá gondolok, fogalmam sincs mit csináljak.

2014. dec. 30. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
beszélj vele
2014. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz aludni akkor használd ki. Menj oda a háza elé és várd. Minden nap. Minden reggel. Mindne éjszaka. Majd látja hogy szereted.


Amguy meg ki ne menj mert k***a hideg lesz holnap meg ma is.

2014. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

attól függ hány éves vagy

ha 18+ igyál alkoholt az lehet segít

ha 18- akkor az alvásban próbáld a meleg tejet

a többi gondodra meg beszélj vele

2014. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán 2 nappal később kutyaharapás szőrével megmondta, h mégsem fog neki menni, mert ő az érzéseire hallgatott és ezek csak bajt hoznak rá..."


Izzadságszagú, erőltetett magyarázkodás! Mégsem jössz be neki, sajnos ennyi a történet. Szerintem felejtsd el ezt a lányt. Az már egészen biztos, hogy ő nem téged akar.

2014. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tipikus esete annak,mikor valaki ideig-óráig hülyíti a másikat,aztán meg eldobja,mint egy koszos rongyot.Te most balek voltál,ő meg dobott.Velem is megtörtént nőként.Na ilyenkor,ha van eszed,elkezded kipihenni magad,és vissza sem nézel!Az ilyen ember ugyanis nem nagyon érdemli meg,hogy agyalj rajta.Nem kellesz neki,hát így járt,nem tudja,mit veszít.
2014. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 nap alatt teljesen megváltozott a viselkedése, rideg lett, szóval akkor valószínűleg tényleg kihasznált.
2014. dec. 30. 22:55
 7/7 Manócska1 ***** válasza:
sajnos szerintem is csak kihasznált. hagyd,nem érdemel meg téged
2014. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!