Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nemrég óta vagyunk együtt, 1,5 hónapja.

Nem akar elengedni buliba, pedig teljes szívemből szeretem, soha nem csalnám meg!

Az is baja ha köszönök a lányoknak(akik haverjaim) vagy ha ők köszönnek nekem.

Féltékeny nagyon pedig nem adtam rá okot hogy az legyen, az az igazság sok csajnak bejövök, és lehet ez a gond..

Viszont ma buli lesz, és én el szeretnék menni mert 2 barátom szülinapját is ünnepelnénk.

De vele sem akarok összeveszni, így tanácstalan vagyok.

A barátnőm nem jön el velem buliba, már kérdeztem.

Mert nem engedik el a szülei, ugye kollégista, és a hétvégén legyen a családjával, ezért.

Kinek mi a véleménye?


2014. nov. 22. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Beteg és meg fogja keseriteni az életedet a féltékenységével.
2014. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csald meg máshol. Oszt csá.. XD
2014. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy végtelenül bita és gyerekes...
2014. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kapcsolatnak az égvilágon semmi értelme nincs, mert ahol nincs bizalom ott az egyik (a bizalmatlan fél) előbb-utóbb megkeseríti a másik fél életét.

Arról nem is beszélve, hogy egyikőtök se a másik tulajdona, vagyis oda megy ahova akar, azzal beszél akivel akar, stb.

Ha ezt a barátnőd nem érti meg, akkor elég gyerekes.

Megcsalni bármikor meg lehet a másikat, ha azt hiszi hogy csak akkor lenne rá alkalmad, akkor nagyon naív.....jelenleg úgy tűnik hogy felveszed a papucs szerepét, amibe talán ideig-óráig elleszel a békesség kedvéért de hosszútávon fel fogsz lázadni mert nem fogod magad jól érezni abba a szerepbe amibe a barátnőd kényszerít azért hogy az ő kis lelke "nyugodt" legyen.

Tisztázzátok a dolgokat, magyarázd el neki hogy egy kapcsolat így nem működik.......ha képes megérteni és elfogadni akkor nincs gond, ha nem akkor nem jósolok nektek hosszú közös jövőt :)

2014. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nagyon nem egészséges. Teljesen természetesnek kéne lenni, hogy elengedjük a másikat időnként. Egy kapcsolat bizalmon (is) alapul, és ahogy írtad is, sose csalnád meg. Én azt javaslom, hogy mondd el neki ezt, hogy ez neked fontos, szeretnél elmenni, de nem fogod megcsalni, mert szereted. Aztán pedig menj el a buliba. Ha ezen megsértődik, akkor el kell gondolkozni rajta, hogy szakítasz, mert ez csak rosszabb lesz. Egy kapcsolat nem erről szól. Remélem, tudtam segíteni.

20/L

2014. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, de bevágta a hisztit.
2014. nov. 22. 13:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Dobk ki még lehet! :D
2014. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. A barátnődnek bíznia kéne benned, ha pedig nem teszi, akkor ennek semmi értelme. Valószínűleg később is mindig ez lenne, hogy vagy "behódolsz", vagy hallgatod a hisztit. Ne add fel a barátaidat érte! 5-ös voltam.
2014. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De szeretem az a baj :(
2014. nov. 22. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!