Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok írni olyan szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok írni olyan szerelmes, romantikus sztorit ami megtörtént veletek?

Figyelt kérdés
Úgy értem olyan sztorit mint például, hogyan jöttetek össze a szerelmetekkel (ami romantikus).

2014. dec. 30. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
A farkam odaragadt 1 jégcsaphoz tavaly ő segített.
2014. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
befingás franciázás közben
2014. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az idétlen válaszaitokkal mellőzzetek-.-
2014. dec. 30. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Tudnék, de ma tényleg fáradt vagyok, sok volt a meló.

Kérdezd meg holnap megint akkor írok. Ez komoly.

2014. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Troll detected.
2014. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a kapcsolatunkat megelőzően volt két év nagyon közeli barátságunk. Nem volt eddig szebb nyaram a tavalyinál, amikor az a két hónap azzal telt, hogy mindig egy kicsivel kerültünk közelebb egymáshoz. Előbb csak csók, fogadásból, aztán régi szerelmek kisírása egymás vállán, aztán éjszakázás a Tisza-parton, apró meglepetések.. Nem egycsapásra történt, hanem heteken át húzódott, alakult, forrt ki.

Na, életem legszebb időszaka volt.


22f

2014. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez nem konkrét sztori, de nem egyik pillanatról a másikra történő első csók volt közöttünk. És épp ez volt a szép benne, hogy emiatt nagyon elmélyült az egész.:)
2014. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

A mienk olyan volt,mint a filmekben :D

Már előző szórakozóhelyeken észrevettem,hogy egy fiú(most a párom)folyton engem bámul. Soha nem láttuk még egymást.

Én meg ugye csendes,meghúzódó vagyok, ott táncoltam a barátnőimmel.

Utána kérdezősködött rólam,hogy mégis ki vagyok,hogy-hogy nem látott még(az ő környékén lakom,viszont nem nagyon jártam el)

A második ilyen alkalmon láttam,hogy újra néz, itt már én is jobban felfigyeltem rá, észrevettem,hogy folyton közeledik.

Aztán egy olyan pillanatban,mikor elvoltam ott a többiekkel,táncoltam,egy idegen megfogott, arrébb húzott,pont ezzel a fiúval szembe,közvetlen közel.

Megfogta a derekam és egész éjjel táncoltunk.

Kiderült,hogy az idegen egyik haverja volt, elég 'jó'állapotban,észrevette,hogy nézzük egymást,gondolt egyet és összerakott.:))

Megismerkedtünk és azóta is minden happy.

2014. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat:)
2014. dec. 31. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!