Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki egyszerre 2 férfiba szerelmes? Velem megtörtént és már évek óta tart (kölcsönösen). Mindkettőt szeretem, mindkettő hiányzik ha nincs velem és mindkettőre féltékeny vagyok. Gyakori ez az eset?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
na én még ilyent nem halottam
2011. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valószínű h a hím megtűr egy másik hím egyedet.

Neked lehet jó de ha ez kiderül majd nagyot fogsz koppani.

2011. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hasonló esetekre vagyok kiváncsi....köszike
2011. febr. 2. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. És ez a legrosszabb mikor mindegyik kell. Amikor az egyikkel vagy akkor vele jó, és nem hiányzik a másik. De fordítva is így van. Előbb-utóbb választani kell, de akkor is rossz lesz mivel kiderülhet, hogy volt más is a képben. Bonyolult egy dolog ez.
2011. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez esetben egyik sem az igazi.
2011. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehetetlen:


1. vagy nemtudod mi a szerelem es osszeteveszted a nemi vaggyal, az pedig tobb ember irant is kialakul

2. nemtudsz donteni kozottuk, de megint ottvagyunk, hogy egyikbe se vagy szerelmes csak azt hiszed

3.gozom sincs olvass utana a neten

[link]

2011. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok és jó lenne megtudni mi történik velem!

Sziasztok! Elöször is jó lenne ha valaki elmondaná nekem hogy mi történik velem mi ez az egész és mit tegyek! Van 1 paim kb7 honapja de rengeteget veszekszünk és egyáltalán nem harmonikus a kapcsolatunk mégis mikor arra kerül a sor hogy szakitunk mindketten könnyes szemekkel válnánk el egymástól és sose kerül erre a sor. Részemről azért sem mert egyszerűen nem birom elengedni még akkor sem ha tudom hogy szenvedek mellette! Érzem hogy ő sem szeret ugy engem ahogy azt kellene! Mindennap arra fiura gondolok aki olyan szeretet adott nekem egyszer valaha amit visszasirok mindennap eszembe van hiányzik hiányzik ő vagy talán nem is hanem amit vele átéltem, viszont a mostani pasimnál meg nagyon féltékeny vagyok zavar ha más lány tetszik neki és nem birom elviselni de tudom a szivem mélyén hohy az amit iránta érzek az közel sem olyan mint amilyent érzeztem aziránt a fiu iránt akitől egyszer valaha a legnagyobb szeretett kaptam! De akkor mégis miért van az hogy nem birom elengedni és őrülten féltékeny vagyok?

2011. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez egy érdekes szituáció...
2016. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!