Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi is van? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is van? Már teljesen nem értek semmit sem.

Figyelt kérdés

Eddig az volt, hogy próbálkoztam nála. Egy pár hete tart[ott] már az, hogy elkezdett fura dolgokat mondani nekem és kérdezni tőlem (pl.: Mit gondolok róla és milyennek tartom?, Gondoltam-e rá? És hogyan?, stb.) Aztán pár napja elmondtam, hogy sokkal jobban bele szerettem. (Egyszer már szerelmet vallottam neki, de akkor egy pár kis dologra hivatkozva visszautasított.) Akkor olyanokat mondott, hogy nem kell féltenem őt, ne gondoljak rá, tud magára vigyázni, nem lesz semmi baja sem, ... Aztán tegnap meg megkérdezte, hogy mennyire fog hiányozni nekem? Mennyit fogok rá gondolni? Mert én nagyon fogok neki hiányozni és sokat fog gondolni rám.


Most akkor mit is akar elérni? Vagy mit érez? Vagy mi van most?



2014. dec. 31. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak tole tudhatod meg talalkozz vele es kerdezd meg hanyadan alltok, mit erez irantad
2014. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogyan vezessem fel neki? Mert ezek alapján nagy valószínűséggel megint az lesz, hogy ha túlságosan kitárulkozok, akkor rossz leszek, ha meg hagyom, hogy ezt tegye, akkor meg még erősebb kételyek lesznek bennem és akkor megint csak nem fogom merni megkérdezni.
2014. dec. 31. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszeruen tisztan kerdezz ra es mond meg neki h valaszoljon mert ez igy neked nem jo
2015. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben van, megpróbálom. Köszönöm!
2015. jan. 1. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen ha meg van kerdesed irj nyugodtan
2015. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben van, meglesz! Még egyszer köszönök mindent! :)
2015. jan. 1. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!