Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Valóban elmúlhat teljesen magától a másik iránti érdeklődés? Ki van szolgáltatva ennek az ember, nem kell semmit tennie ahhoz hogy a másik fél úgy döntsön nem kíváncsi rá többé?

Tapasztalokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, szakítás

2012. jún. 12. 18:02  Privát üzenet  

A válaszok
Szeretem, de már csak mint családtagot, vagy barátot, a szexuális érdeklődés elmúlt 4 év után.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. jún. 12. 18:09 Privát üzenet

Én már szerettem ki a volt páromból,de ehhez hozzátett az, hogy nem egyezett a gondolkodásmódunk,a jövőről alkotott kép és bizony a szexben hatalmas problémák voltak :S végül kiveszett belőlem a vonzalom,illetve arra jöttem rá, hogy sosem vonzódtam hozzá igazán szexuálisan :S

egy másik férfi pedig pár hónap után eltűnt minden nélkül az életemből :o vele viszont a szex nagyon jó volt,és én úgy éreztem, hogy nagyon működik a kémia :S

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2012. jún. 12. 18:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vajon akkor az mitől lehet ha teljesen egyezik a gondolkodásmódunk és minden működik, majd másfél év múlva megszaporodnak a viták, és végleges szakítás következik be? Vajon képes annyira "megunni" vkit az ember h otthagyja CSAK emiatt?

# 3/4Időpont 2012. jún. 12. 19:32 Privát üzenet
nálunk is ez a helyzet és én ott hagyom ha nem változik semmi én próbáltam javítani a dolgokon ő nem...és szerintem pont nála ez van hogy kiszeretett belőlem pedig nem csináltam semmités nem vok unalmas sem

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2012. jún. 13. 14:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha az ember megtalálja a "lelki társát", és az illető ellenkező nemű, akkor annak barátságnak, vagy kapcsolatnak kell lennie? 19/f
Miért van az, hogy amikor a barátom azt mondja hogy: a "nő" mint ember, akkor teljesen ideges leszek. Jobban szeretem ha azt mondja "lány". Miért van ez nálam?
Miért kezeli sok ember ennyire cikinek a szingliséget?
Mire utal ez a viselkedés két egymással kapcsolatban lévő ember között?
Megérzi az ember ha valaki sokat gondol rá?
Az elmúlt évben teljesen megváltozott az életvitelem. Semmi nem érdekel aminek nincs gyakorlati haszna, és rengeteget mozgok. Szerintetek, ez a sok változás lehet valami pszichés...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!