Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem barátnőre majd feleségre és családra? 24/F

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet hogy lassan 24 leszek és életemben még csak egyszer volt barátnőm, az is alig pár hónapig... Valamint még szűz is vagyok a tetejébe...


Valamint az a gáz hogy bulizni/ismerkedni sem tudok elmenni mert olyan beteg vagyok hogy sokszor a felkeléshez is segítség kell és közelebb állok ahhoz hogy tolószékbe kerüljek mint hogy meg gyógyuljak ( Izomrostsorvadás ( az összes végtagom kiugrál a helyéről és megvannak nyúlva az izmaim) ) barátaim sajnos csak alig vannak, be vagyok zárva a négy fal közé, kimenni csak tolószékkel tudok bár járni tudok de hosszabb távot pl 100-150 métert nem tudnék megtenni és megmondom őszintén nem is nagyon merek, egyedül meg főleg nem, max csak kerekesszékben...


Mivel nem tudtam illetve tudok menni sem diszkóban sem rendezvények így teljesen elkorcsosultam ( nem tudom mi ennek a neve... ) nem tudok idegenekkel beszélgetést kezdeményezni magamtól... nem tudom hogy mehetnék oda egy lányhoz, míg másoknak ez reflexből megy mármint az ismerkedés és csajozás, nekem ez teljesen idegen...:/


Régebben neten ismerkedtem de mára odajutottam hogy azt sem tudom hogyan szólítsak meg pl facen vagy élőben egy ismeretlent, mivel kezdjem a beszélgetést, legyen az akár nő akár férfi...


Szerintetek van még esélyem? Ti mit ajánlanátok?



2015. jan. 1. 11:28
 1/5 ElnökÚr ***** válasza:
18%
Nemhiszem hogy ez lenne a legfontosabb az életben. Csinálj olyat mi boldoggá tesz és szórakoztat. Konzol,számítogépes játékok stb.
2015. jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a családosdi nem szórakozás, ha nem érzed elég erősnek magad arra, hogy eltartsd magad plusz még őket, akkor nem ajánlom
2015. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Neten nem tudsz hasonló csoportokat a környéken. Mondjuk mozgássérült közösség. Tudom, nem ugyanaz, de legalább kicsit nyílna a szociális életed.
2015. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egézséges vagyok de nekem így sem jön össze.
2015. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom Holzleiter Fanny Mosolyka könyvét. Ő úgyan más betegségből kifolyólag ,de szintén elég nehezen tudott mozogni és utána tolószékbe került teljesesn. Szerintem az egyik legnagyobb közösségi portálon ahol jelen van, ő sok hasznos tapasztalattal tud segíteni neked! Ő ha jól tudom tavaly nyáron ment férjhez!


Írjál neki, szerintem fog tippeket adni!

2015. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!