Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jó külsejű, okos, tanult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó külsejű, okos, tanult, jó munkával rendelkező pasik milyen észbeli teljesítménnyel rendelkező barátnőre vágynak?

Figyelt kérdés
Legyen ugyanolyan vagy még műveltebb, mint ők vagy elég, ha értelmes és el lehet vele beszélgetni?
2014. okt. 23. 22:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg nekik olyan nő kell, akik ambiciózusak és jó munkájuk van?
2014. okt. 23. 22:51
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem elég, ha kedves :)
2014. okt. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább olyan szintűre, mint ő maguk. Ha egy ész nélkülit szednek fel, azt nem a kapcsolat miatt teszik.
2014. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az ész nélküli és a nagyon okos/művelt között sok lépcsőfok van...
2014. okt. 23. 23:17
 5/6 anonim ***** válasza:
ne legíen nagyon buta, nézzen ki valahogy és passzoljunk össze. belépő szinten ennyi elég.
2014. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátom orvos, de összesen 3 diplomája van. 16 évvel idősebb nálam, én most fogok végezni a főiskolán. Emellett nekem is van már 3 szakmám, ezek OKJ képzések voltak. Ő három idegen nyelven beszél, én kettőn. Engem is érdekelnek a művészetek valamennyire, de ő sokkal jártasabb nálam, és őszintén szólva nem is a klasszicista festészetről szoktunk cseverészni, ha együtt vagyunk. Eddig sosem panaszkodott az értelmi képességeimre, el tudunk beszélgetni bármiről, megjelenhet velem bármilyen társaságban, mert nem járatom le a butaságommal, stb. Nekem még nincs munkám, csak néha alkalmi melók, és pályakezdő leszek, nem túl extra fizetéssel, mégis kellek a páromnak. Sőt, már félig-meddig együtt élünk, és ő minél hamarabb családot szeretne.
2014. okt. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!