Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig a pasinak kell kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a pasinak kell kezdeményeznie?

Figyelt kérdés

Szerintem annak kéne, aki bátrabb, nem?

Mert lássuk hogy is van ez: ha a fiu kezdeményez, és elutasítják, akkor csak neki rossz, de a lánynak sosem..

szerintetek?



2015. jan. 1. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen. ha nem, akkor is. a nő élvezi hogy futnak érte. a férfi pedig fut.
2015. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
NEM!
2015. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem mindig . Nálunk én voltam a kezdeményező mert a páromra várhattam volna, mert azt gondolta hogy ő nekem kevés .Így nem is mert közeledni hozzám ja és már ennek húsz éve azóta is együtt vagyunk.
2015. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kell, de "illik" a fiunak kezdemenyeznie.

Am nem minden lany tud atsiklani azon, hogy elutasitott valakit, nekem pl.: napokig buntudatom van utana...

2015. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bárki kezdeményezhet, a XXI. században élünk. Viszont a nők többsége csak akkor tartja fontosnak az egyenjogúságot, ha az számukra előnyösebb, ezért úgy gondolják, hogy a férfi dolga kezdeményezni.
2015. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem, férfi és nő nem egyenlő, hanem mások. És igenis egy férfiban legyen annyi, hogy oda mer jönni hozzám. Ha még ennyi bátorság sincs benne, jobb ha elkerüljük egymást.
2015. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, és akkor mit csinálsz, ha neked tetszik meg egy pasi? A híres női "jeleket" csak ti magatok veszitek észre, szóval az nem működik.
2015. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ó, hidd el egy férfi akinek van érzelmi intelligenciája, az észreveszi azokat a jeleket. :)
2015. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"és akkor mit csinálsz, ha neked tetszik meg egy pasi? A híres női "jeleket" csak ti magatok veszitek észre"


Kezdeményezés és kezdeményezés között is van különbség. Egy nő maximum annyit kezdeményezzen, hogy keresi a társoságom és küldi a szokásos kis "jeleket", a jeleket, amiket csak "puhap*cs kisfiúk" nem vesznek észre.

2015. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szerintem ha egy nőnek tetszik egy pasi, akkor kezdeményezzen ő...
2015. jan. 1. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!