Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan allithatnam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan allithatnam vissza a baratsagunk vagy hogyan vehetnem ra hogy nem tevedes volt? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Van valaki akivel nagyon jóban voltam. Egy kisvárosi gimibe járunk, ő 2 évvel idősebb. Szép lassan elkezdtem többet érezni iránta és ő is érdeklődni irántam. Egy nap amikor kettesben voltunk pár òrát csókolóztunk is. Megbeszéltük, hogy mindketten átgondoljuk. Tudtam ròla már régebb óta, hogy történt valami a múltjában, de nem tudom pontosan mi. Pszichológushoz is járt. Figyelmeztetett, hogy nem tudja kezelni a kapcsolatait, és nem is volt neki, mert mindet lefújta. Később nekem is megmondta, hogy: Bocs, de nem. Azt hittem beletörődtem. Nem voltunk már közel se annyira jòban, épp hogy köszöntünk. Szerintem egyikünk sem tudott mit kezdeni a másikkal. Egy héttel rá, elmentem a volt barátommal egy fesztiválra, hiszen még mindig barátok vagyunk, de semmi több nincs közöttünk. Az este folyamán meglátott minket valahol,és a volt barátom (ismerték egymást előbbről) kapott tőle egy smst, amit lehetett fenyegetésnek is venni, meg ugy is, hogy aggódik értünk(veszélyes környéken lakom).

Közben rájöttem, hogy életemben először szerelmes vagyok. Segíteni szeretnék neki, ott lenni mellette, megvigasztalni ha baj van, vele örülni. Ès bár elcsépelten hangzik, nekem az is elég lenne ha barátként mellete lehetek. Vagy ha más nővel lenne az se zavarna, csak boldog legyen. Ezt viszont nem azt jelenti, hogy nem tennék meg érte mindent, hogy én legyek a kiválasztott lány.

Szóval ti mit tennétek a helyemben? Még a barátság extrákkal felállást is elviselném, csak nem tudom fel merjem-e ajánlani...



2015. jan. 2. 17:32
 1/1 anonim válasza:

A sok éves tapasztalataim alapján azt mondhatom, hogy te most épp önként készülsz felszállni a szopórollerre. Ne tedd.


Ha most megpróbálod elfelejteni, esetleg mással vígasztalódni, még fájni fog egy évig is, de túl leszel rajta. Ha viszont a "barátság extrákkal" opciót választod (és egy fiú bele is fog egyezni), akkor jó hosszú szívatásnak teszed ki magad, és a vége ugyanaz lesz.


Tudom, ez az a válasz, amit nem akartál hallani, de az eszed is ezt súgja.


Néha jobb nem átélni a szerelmet, mert csak maradandóbb károkat okoz.

2015. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!